2018-12-13T22:02:00+01:00 Wokalistka disco zdradza szokującą informację "Molestowanie seksualne było na porządku dziennym" Gwiazda lat 80. po raz kolejny wystąpiła w Polsce. I udowodniła, że mimo trudnych doświadczeń wciąż przyciąga jak magnes. https://disco-polo.info/uploads/news/2018/12/wokalistka-disco-zdradza-szokujaca-informacje-molestowanie-seksualne-bylo-na-porzadku-dziennym-1544727137.jpg

Wokalistka disco zdradza szokującą informację "Molestowanie seksualne było na porządku dziennym"

Autor: Adam Begier , 13 Grudzień 2018  22:02
Wokalistka disco zdradza szokującą informację "Molestowanie seksualne było na porządku dziennym"
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Gwiazda lat 80. po raz kolejny wystąpiła w Polsce. I udowodniła, że mimo trudnych doświadczeń wciąż przyciąga jak magnes.Reklama

Kiedy pojawiła się kilka dni temu na warszawskim Torwarze, w seksownych szortach, z rozpuszczonymi blond włosami, męska część widowni była zaintrygowana. Czy to Samantha Fox, ta sama, którą ubóstwiali w połowie lat 80? Gwiazda szybko rozwiała ich wątpliwości. Na żywo, jak za dawnych lat, zaśpiewała m.in. swój największy hit „Touch Me (I Want Your Body)”. I choć artystka wyraźnie walczyła z chrypą i nie mogła bisować, to fani i tak mieli powody do radości. Samantha, która sprzedała na całym świecie 30 mln płyt, znalazła po występie czas dla każdego. Przed laty okrzyknięto ją jedną z najczęściej fotografowanych kobiet w Wielkiej Brytanii. Uroda była jej darem, ale i... przekleństwem.

Zobacz również: Zobacz, Jak "Iskierka" Kariny Opyrchał podbija TikToka i YouTube!

Była seksowną fotomodelką

Miała zaledwie 14 lat, kiedy założyła pierwszy zespół i podpisała kontrakt płytowy. Ale prawdziwa sława przyszła, gdy w 1983 r. Samantha wygrała konkurs „Twarz i kształt” organizowany przez jedną z gazet. Z pięknym biustem i uśmiechem stała się popularną fotomodelką. – Molestowanie seksualne było na porządku dziennym – zdradziła kulisy tej pracy. W 2003 r. gwiazda ujawniła, że jest w związku ze swoją menadżerką Myrą Stratton. – Sypiałam z różnymi kobietami, ale dopiero w Myrze zakochałam się naprawdę – powiedziała. Ukochana zmarła jednak w 2015 r. na raka piersi. Wybranką artystki jest dziś Norweżka Linda Olsen, która razem ze swoimi synami zamieszkała w jej domu w Essex.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Kamil Kossakowski z DiscoBoys w hicie "Dzięki że jesteś" Lanberry, Tribbsa
  2. Przebój 'Jesteś mym marzeniem' Niezapomnianej -rewolucja w disco polo? Sprawdź, dlaczego wszyscy o tym mówią
  3. "Gdzie Jesteś Kochana" - Przebój od Kenzo
  4. Eksplozja talentów w klubie Explosion: Rusza Ogólnopolski Konkurs „Pokaż na co Cię Stać”! Można zgarnąć niezłe pieniądze!
  5. Disco Polo w Nowym Wymiarze?! Znany artysta zaskakuje wpisem! Ma wsparcie TOPowej IKONY gatunku!
  6. Iness ma wielkie serce ! Nie uwierzysz jak pomagała najmłodszych! Taka akcja to coś wyjątkowego!
  7. "Noce nad jeziorem" na Żywo! Zespół Demeters dał czadu | VIDEO
  8. WOW! Agbe w niezwykle skąpym stroju! Wygląda jak bogini!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie