Życie gwiazd

Wokalistka disco polo zmusiła się do przeprosin! Teraz już będzie dobrze?!

Wokalistka disco polo zmusiła się do przeprosin! Teraz już będzie dobrze?!
Zgłoś błąd

Mamy nadzieję, ze zdolna i śliczna wokalistka utrzyma się przy swoim postanowieniu i zawalczy o jeszcze bardziej idealną figurę na lato

Reklama

Nadchodzi okres wakacyjny. Chociaż w tym roku wszyscy będziemy mniej aktywni w tym czasie, to mimo wszystko są osoby, które postanawiają przygotować swoją sylwetkę i dopracować formę by w razie czego błysnąć atrakcyjnym ciałem choćby na spacerze.

{randomNews}

Reklama

Paula z zespołu Enjoy poinformowała swoich fanów, że rozpoczyna owocną współpracę z bieżnią. Jak sama napisała: „Przeprosiłam się z bieżnią...chyba czas i pora”. Mamy nadzieję, ze zdolna i śliczna wokalistka utrzyma się przy swoim postanowieniu i zawalczy o jeszcze bardziej idealną figurę na lato.

Nie wyobrażamy sobie, aby artystka nie pochwaliła się nam wszystkim znakomitym efektem wytrwałego biegania. Już dziś apelujemy do Pauli o fotografię po pierwszym miesiącu ćwiczeń.

Reklama

Bardzo nas cieszy, że gwiazdy nie próżnują i znajdują ciekawe rozwiązania na zabicie nudy. Przy aktywnym spędzaniu czasu, na pewno dużo łatwiej będzie o wykreowanie w głowie pomysłu na doskonały hit, który w lecie będzie wybrzmiewać w głośnikach w każdym discopolowym domu.

A Wy? Przygotowujecie, czy już przygotowaliście formę na lato?

Reklama

{randomNews2}

Oglądaj

Oglądaj
Oglądaj
Oglądaj

Oceń artykuł Bądź pierwszy!
Zobacz ranking artykułów
Data publikacji:
Autor:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku.
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok
Enjoy
Enjoy Strona zespołu, artykuły, teledyski i najważniejsze informacje. Wszystko o Enjoy