Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalistka disco polo zdradziła, że ślubu w tym roku nie będzie!

2020-08-05T17:50:00+02:00 Wokalistka disco polo zdradziła, że ślubu w tym roku nie będzie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/dekoratorka-idealna-1595246762.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/JesikaOfficial
Reklama


Życie gwiazd

– Zastanawialiśmy się nad cywilną ceremonią w te wakacje i kościelną uroczystością w kolejnym roku. Ale ostatecznie powiemy sobie „tak” nieco później

Reklama

Na ślub i koncerty musi jeszcze zaczekać. Ale na czas panującej kwarantanny znalazła sobie świetne zajęcie. 

Zobacz również: Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!

Wcześniej wynajmowali mieszkanie, więc nie mogli urządzić wspólnego gniazdka według własnych pomysłów. W końcu niedawno kupili apartament w Katowicach… – Skoro ostatnie tygodnie spędzaliśmy w czterech ścianach, uznaliśmy, że to świetny moment na wykańczanie – zdradza Jesika Piętak.

Wszystkie prace przeprowadzali wspólnie z przyszłym mężem Pawłem Wysotą i jego tatą. – Wiadomo, że byłam projektantką i pomysłodawczynią zmian, a techniczne aspekty zostawiłam ukochanemu i przyszłemu teściowi – wyjaśnia ze śmiechem wokalistka. Ale najważniejsze, że uzyskane efekty podobają się obojgu. Wspólny wysiłek pozwolił parze choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości. A ta przyniosła im rozczarowanie.

Jeszcze niedawno sądzili, że już w tym roku będą mogli mówić do siebie „mężu i żono”. Jednak z realizacją tego planu postanowili się wstrzymać do przyszłej jesieni. Zastanawialiśmy się nad cywilną ceremonią w te wakacje i kościelną uroczystością w kolejnym roku. Ale ostatecznie powiemy sobie „tak” nieco później – mówi Jesika. Czas panującej epidemii sprawił, że wokalistka nie wystąpi też na wielu imprezach, na które była zapraszana. – Nie będę narzekać. Jestem w takiej samej sytuacji, jak każdy, kogo praca związana jest ze sceną – podkreśla Piętak.

Ona i słodkie kociaki

Czas oczekiwania na ślub oraz wznowienie trasy koncertowej uprzyjemniają artystce… zwierzaki. – Moja kotka niedawno doczekała się potomstwa. Zamierzam już niedługo w internecie zamieszczać filmy o tych słodkich maluszkach – wyjaśnia piosenkarka. A fani już się nie mogą doczekać relacji z życia kociej rodzinki.

Zobacz również: Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artystka disco polo w obłędnej sukni! Wygląda jak milion dolarów!
  2. Nowość disco polo, podbija internet! Tej dwójki nikomu nie trzeba przedstawiać!
  3. Fani zespołu disco polo przeżyli miłość od pierwszego wejrzenia. Nowość od formacji Spike w romantycznym klimacie


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.