Reklama


Reklama

Wokalistka disco polo włączyła się do walki o naszą planetę! Wystosowała apel do internautów!

2019-11-30T15:30:00+01:00 Wokalistka disco polo włączyła się do walki o naszą planetę! Wystosowała apel do internautów! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/wokalistka-disco-polo-wlaczyla-sie-do-walki-o-nasza-planete-wystosowala-prosbe-do-internautow-1575072613.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe facebook.com/EtnaDISCOPOLO/
Reklama


Życie gwiazd

Jedna z najpopularniejszych gwiazd muzyki disco polo włączyła się do walki o nasza planetę! Wokalistka zachęca do dbania o środowisko

Reklama

Wokalistka disco polo zdecydowała się zadbać o zdrowie swoje, swojej rodziny i nasza planetę! Prowadzi ekologiczny dom zachęcając innych swoją postawą do ochrony środowiska! 

Zobacz również: Dawid Narożny odsłania karty wielkiego sukcesu! Wiemy, kto również stoi za powodzeniem nowej piosenki!

WOKALISTKA DISCO POLO WŁĄCZYŁA SIĘ DO WALKI O NASZE ŚRODOWISKO!

Popularna wokalistka poczyniła w tym kierunku odpowiednie kroki, zamiast kupować środki piorące , czy kapsułki  do zmywarki robi je sama. Pochwaliła się tym już kilka tygodni temu w mediach społecznościowych przygotowują krótki instruktaż jak krok po kroku przygotować taki ekologiczny produkt. Na tym jednak nie koniec. Etna zdecydowała się ograniczyć plastik.

'Właśnie kupiłam torby bawełniane na owoce i warzywa aby nie zażywać setek plastikowych reklamówek, które potem rozkładają się setki lat takie torby można uszyć samemu z firanki, starej pościeli itp Sama jedna nie zrobię wszystkiego , aby ocalić planetę, ale wszyscy możemy zrobić po jednej rzeczy a wiecie, dlaczego warto? Nie dla ideologii, lecz dla siebie !' - apeluje wokalistka disco polo.

'Tutaj bądźmy na maksa egoistami: ziemia nas żywi, "chowa" nas swoimi plonami. Nie zanieczyszczajmy jej, bo niszczymy tym siebie' -dodała w obszernym wpisie!

Gwiazda disco polo zaapelowała tym samym do swoich fanów jak również znajomych z branży o świadome korzystanie z dobrodziejstw ziemi A Wy co robicie dla środowiska?Tylko proszę nie piszcie, że sortujecie śmieci, bo to uważam za oczywisty standard, podsumowała. 

Postawa Etny jest godna pochwały! Czy to oznacza, że rzesza internautów pójdzie w ślady popularnej gwiazdy muzyki disco polo?

Zobacz również: Zapalenie Płuc u Gwiazdora disco polo! Artysta powiedział o chorobie w mediach!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo ponownie został ojcem! Artysta pęka z dumy!
  2. Wokalista disco polo skazany na świetlaną przyszłość?! Zobaczcie jak sobie poradził w najnowszym projekcie!
  3. Bardzo ważny apel Marcina Millera pojawił się w sieci! Gwiazdor disco polo prosi o pomoc i wsparcie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.