2021-10-11T15:18:00+02:00 Wokalistka disco polo w czerwonej mini rusza na podbój branży muzycznej! Jej taneczna premiera zyskuje pochl https://disco-polo.info/uploads/news/mloda-wokalistka-w-czerwonej-mini-rusza-na-podboj-disco-polo-jej-taneczna-premiera-to-nowy-hit-wszystkich-dyskotekpng.png

Wokalistka disco polo w czerwonej mini rusza na podbój branży muzycznej! Jej taneczna premiera zyskuje pochlebne komentarze!

Redakcja , 11 Październik 2021  15:18

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Wokalistka disco polo w czerwonej mini rusza na podbój branży muzycznej! Jej taneczna premiera zyskuje pochlebne komentarze!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Piękna artystka disco polo kolejny raz zadbała o to, by jej sympatycy mieli przy czym potupać nóżką

Reklama

Dynamiczne brzmienie utworu disco polo w połączeniu z gorącymi kadrami klipu tworzą niesamowitą mieszankę wybuchową, która momentalnie może eksplodować przy pierwszym jego odpaleniu!

Zobacz również: Popularny wokalista disco polo rozgrzał swoje fanki! Gorące komentarze pod zdjęciem!

W długie jesienne wieczory nie może zabraknąć żywiołowych hitów, przy których błyskawicznie miną każde smutki. Młoda artystka disco polo nagrała kawałek, który nawet największego ponuraka błyskawicznie porwie do tańca!

Reklama

Fausti to wokalistka disco polo, która na swoim koncie ma takie numery jak: “Porwij na parkiet”, “Kocie oczy”, czy “Twoja lady”. Przebojowa twórczość artystki w szybkim tempie zyskuje uznanie fanów, co przekłada się na ilość wyświetleń w sieci!

W sieci pojawił się najnowszy teledysk artystki, który został zrealizowany do utworu “Czerwona mini”! To niezwykle energetyczna propozycja, bez której już niedługo nie będzie mogła odbyć się żadna szanująca się impreza!

Piękna artystka disco polo kolejny raz zadbała o to, by jej sympatycy mieli przy czym potupać nóżką. Dynamiczne brzmienie utworu w połączeniu z gorącymi kadrami klipu tworzą samowitą mieszankę wybuchową, która momentalnie może eksplodować przy pierwszym jego odpaleniu! 

Sympatycy twórczości artystki disco polo zostawili pod klipem dużo pozytywnych słów.

Reklama

Znakomity utwór”

Super kawałek”

Sztos!”

Fausti doskonale wie jak rozgrzać fanów do szaleństwa. Jej przepis na sukces to po prostu przebojowy kawałek, którym porwie za sobą tłumy!

Zobacz również: Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski we wspólnej premierze! Gwiazdorzy disco polo podbiją tym rynek muzyczny?! Co na to inni?

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: FAUSTII - Czerwona Mini
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Znana wokalistka disco polo przyznała się do kryzysu związanego z działalnością muzyczną!
  2. Zenek Martyniuk nagrał piosenkę o Jacku Kurskim?! Uczestnik znanego teleturnieju zmierzył się z pytaniem o popularnego gwiazdora disco polo!
  3. Zenon Martyniuk ogłosił casting do nowego klipu disco polo! Stawką jest bilet do wielkiej sławy!
  4. Gorące FOTO artystki podbija internet! Znana artystka z branży disco polo cała w kwiatach!
  5. Uwielbiana wokalistka disco polo Justyna Lubas – Top Girls poddała się modnemu zabiegowi! Zobaczcie jak teraz wygląda!
  6. Zakochana bez granic?! Popularna wokalistka disco polo na zdjęciu ze swoją ukochaną kocicą!
  7. Artyści disco polo podbijają sieć premierą! Nowość "Zakochani na maxa" zbiera pochlebne komentarze!
  8. Takiej współpracy w disco polo nigdy nie było! Defis i Miły Pan w nowości z Bogdanem Borowskim! Wiemy, czym zaskoczą fanów! Tylko u nas
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami