2020-04-22T20:20:00+02:00 Wokalistka disco polo pokazała tym razem za dużo! Biust wylewa się jej z czerwonego stroju! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/wokalistka-disco-polo-pokazala-za-duzo-jej-wpis-dodatkowo-podsycil-emocje-1587240857.jpg

Wokalistka disco polo pokazała tym razem za dużo! Biust wylewa się jej z czerwonego stroju!

Redakcja , 22 Kwiecień 2020  20:20
Wokalistka disco polo pokazała tym razem za dużo! Biust wylewa się jej z czerwonego stroju!
Źródło zdjęć: facebook.com/maria.weiss.543

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Skąpy strój to jedno, a jego brak w najbardziej intymnych miejscach to drugie. Czyżby wokalistka przekroczyła już granice

Reklama

Na dworze jest coraz cieplej, zatem stroje gwiazd disco polo są coraz bardziej skąpe. Z tym, że skąpy strój to jedno, a jego brak w najbardziej intymnych miejscach to drugie.

Zobacz również: Wzruszające wspomnienia Zenona Martyniuka! Fani disco polo zachwyceni publikacją króla!

Tych, którzy lubią popatrzeć na kobiece kształty w niemal całej okazałości nie zawodzi Małgorzata Godlewska. Jedna z sióstr, których kontrowersja jest popularna nawet w kosmosie. Wokalistka nie pozwala zapomnieć nie tyle o sobie, co o własnym ciele. Wrzuciła do sieci kolejne zdjęcie z serii „nago przez świat”.

To wyuzdana odpowiedź na popularny program Wojciecha Cejrowskiego - „boso przez świat”. Żarty na bok...zdjęcie naprawdę budzi wyobraźnię z głębokiego snu. Artystka na fotografii osiągnęła najwyższy poziom zmysłowości i namiętności. Kształty Małgosi są wyeksponowane bardzo mocno.

Jej biust wylewa się z czerwonego stroju i zabiera w erotyczną podróż każdego kto wyświetli zdjęcie. Cały czas czekamy na więcej, choć w przypadku siostry Godlewskiej odkrycie jeszcze więcej mogłoby się skończyć na pokazaniu sedna kobiecości, wiec może niech ten poziom, który i tak jest mocno zaawansowany, zostanie bez zmian.

A Wam jak podobają się takie fotki?

Zobacz również: Grupa Daj to Głośniej skazana na sukces?! Premiera 'Głowy nie urywa' podbija sieć!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Branża muzyczna pogrążona w żałobie! Nie żyje popularny twórca wielu polskich szlagierów!
  2. Gwiazdorzy disco polo łączą siły! Takiego duetu nikt się nie spodziewał!
  3. Marcin Miller Boys gwiazdą TVP! Ten wieczór będzie należał do niego!
  4. Sławomir wejdzie to ekipy Warsaw Shore! W programie spięcia i totalna demolka! | VIDEO
  5. Piękna gwiazda muzyki disco polo zachwyca w bardzo skąpym i ponętnym bikini!
  6. Tłumy na koncercie uwielbianego zespołu disco polo! Scena prawie zapłonęła! Na to czekały miliony!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami