2018-08-10T11:29:00+02:00 Wokalista disco polo na wymarzonych wakacjach! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/08/wokalistka-disco-polo-na-wymarzonych-wakacjach-1533831447.jpg

Wokalista disco polo na wymarzonych wakacjach!

Redakcja , 10 Sierpień 2018  11:29
Wokalista disco polo na wymarzonych wakacjach!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Gesek wraz z żoną i dziećmi na wakacjach!

Reklama

Jak co roku, Gesek, którego znamy z przebojów: "Na koncercie w dyskotece" czy "Daj mi swoje usta", zaplanował swój urlop z myślą o rodzinie. Artysta cały czas koncertuje, ale dla muzyka nie ważne są tylko pieniądze. Nawet podczas ciężkiego sezonu, muzyk potrafi powiedzieć "stop". Rodzina Gesków podróżuje dosyć często. W te wakacje odwiedzili Riwierę Turecką.Jest to ich piata wizyta w tym kraju, poprzednie zimowe wakacje spędzili w Emiratach Arabskich, a letnie w Turcji "Egejskiej". Tym razem padło na Riwierę Turecką, ponieważ Gesek marzył o zwiedzeniu Kapadocji, baśniowej krainy, niegdyś zamieszkanej przez ludzi, jedno z ważniejszych miejsc w Turcji. Jak mówi Gesek - to było zawsze moje marzenie, żeby tam pojechać, w Turcji widziałem już prawie wszystko. Zaliczyliśmy już ważniejsze miejsca turystyczne, takie jak: Pamukkale, Efez, Side, Alanya, Rafting rzeką, jedno z największych akwarium na świecie,  itp. Kapadocja była ostatnim punktem i długo oczekiwanym.  Była ciężką wycieczką  i wykańczającą, dlatego pojechałem tam na jeden dzień sam, beż dzieci, które nie za dobrze znoszą tak ciężkie wypady. - Kapadocja to powulkaniczne formy, skały, których widok zapiera dech w piersiach, to miejsce z bogatą historią i obowiązkowy punkt zwiedzania w Turcji. Wokalista zwiedził podziemne miasto i wiele punktów widokowych. Większość urlopu rodzina spędziła w luksusowym hotelu, w którym nie brakowało basenów, Aquaparków, animacji dla dzieci, dobrego jedzenia i wieczornych występów artystycznych w hotelowym amfiteatrze.  Prócz zdjęć rodzina przywiozła z wakacji oryginalne, tureckie słodycze.


- W tym roku tylko ja mogłem pozwolić sobie na większe zwiedzanie, a żona została z dziećmi w hotelu, dlatego umówiliśmy się z małżonką, że na następny wyjazd, który planujemy zimą, to żona pojedzie na zwiedzanie, a lecimy do Egipt oraz Izraela - dodaje Gesek.    

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Różowa Landrynka?! Magda Narożna Piękni i Młodzi w centrum uwagi! Odważne zdjęcie gwiazdy podbija sieć!
  2. Sławomir i Kajra zagrają małżeństwo w popularnym serialu! To będzie rola ich życia!
  3. Uwielbiana artystka disco polo odsłoniła swój biust! Tego widoku fani szybko nie zapomną!
  4. Takie młode, a już są milionerkami! Niebywały sukces pięknych wokalistek disco polo!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama