Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista disco polo zrobił ogromną niespodziankę! Jego fanka była zachwycona!

2020-07-15T18:18:00+02:00 Wokalista disco polo zrobił ogromną niespodziankę! Jego fanka była zachwycona! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/artysta-disco-polo-sprawil-wielka-niespodzianke-fanka-byla-zachwycona-1594759551.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Dla mnie to też było utwierdzenie, że rodzinna więź i miłość, jest zdecydowanie ponad pieniądze i wartości materialne” - przyznał wokalista

Reklama

Już niejednokrotnie na łamach naszego portalu, pisaliśmy o wielkoduszności artystów disco polo. Gwiazdy chętnie rzucają się na pomoc najbardziej potrzebującym.

Zobacz również: Defis i Playboys razem! Popularni gwiazdorzy disco polo wydali właśnie nowość w duecie! Podbiją listy przebojów?!

Zbiórki, koncerty charytatywne, czy zwyczajne słowo wsparcia, to przykłady szlachetnych zachowań gwiazd. Nie inaczej było w przypadku występu popularnego wokalisty i prezentera disco polo w telewizyjnej produkcji Polsatu. Maciej Smoliński pojawił się w programie „Biedny Dom Bogaty Dom”, by sprawić ogromną niespodziankę rodzinie.

Artysta wraz ze swoimi przyjaciółmi z formacji, dał niezwykły koncert. Jego występ, niczym najpiękniejszy sen, wywołał serdeczny i szczery uśmiech, na twarzach wyjątkowych słuchaczy. Anna, uczestniczka programu, borykająca się z problemem niepełnosprawności, była oczarowana i zachwycona wspólnym śpiewaniem i tanecznym rytmem przebojów Maćka

 

„...to było dla mnie wyjątkowe spotkanie z bardzo wyjątkowymi ludźmi. Swoją obecnością i występem, chciałem dać motywację tym wspaniałym osobom do uwierzenia w siebie i śmiałego dążenia do wyznaczonych celów...”, „...tańcom i doskonałej zabawie nie było końca. Mam nadzieję, że rodzina, którą poznałem w programie, będzie miała jak najwięcej okazji do wspólnej radości. Dla mnie to też było utwierdzenie, że rodzinna więź i miłość, jest zdecydowanie ponad pieniądze i wartości materialne” - przyznał wokalista, Maciej Smoliński

Jesteśmy dumni z Maćka i innych gwiazd, które dostrzegają problemy innych osób i w różnoraki sposób chcą nieść im pomoc i dawać powody do radości.

To też swoiste piękno świata disco polo.

Zobacz również: Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!
  2. Zenon Martyniuk wielkim szczęśliwcem! Król disco polo może otwierać szampana!
  3. Wokalistka disco polo walczy o powrót do sprawności po dramatycznym wypadku!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.