Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista disco polo zawyżył poprzeczkę?! W sieci pojawiła się właśnie nowa produkcja Majkela pt. "Moja Gwiazda"

2019-12-06T11:00:00+01:00 Wokalista disco polo zawyżył poprzeczkę?! W sieci pojawiła się właśnie nowa produkcja Majkela pt. "Moja Gwiazda" https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/sgoraca-premiera-od-majkela-1575587341.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Nie da się ukryć, artysta ma pomysł na siebie. Naprawdę potrafi zaskoczyć. Tym razem również nie zawiódł i postawił poprzeczkę bardzo wysoko

Reklama

W sieci pojawił się najnowszy teledysk od nadziei muzyki disco polo - Majkela. Klip został zrealizowany do piosenki, która została zatytułowana „Moja gwiazda”. Majkel jest zdecydowanie niekwestionowaną wisienką w świecie muzyki disco polo.

Zobacz również: To już pewne! Zenon Martyniuk nagra nowy teledysk!

Takich artystów jak Majkel, jest niestety coraz mniej w branży disco polo, a szkoda. Bo właśnie oni pokazują, że można tworzyć muzykę taneczną na wysokim poziomie.

Wokalista disco polo dał się poznać dzięki takim utworom, jak „Taka para jak my” , „Naturalna” czy też „Ciągle mówisz nie”. W ostatnim czasie artysta prężnie pracował nad swoim najnowszym teledyskiem do piosenki, która została zatytułowana „Moja gwiazda”.

Nie da się ukryć, artysta ma pomysł na siebie. Naprawdę potrafi zaskoczyć. Tym razem również nie zawiódł i postawił poprzeczkę bardzo wysoko.

Za realizacje niebanalnego i pomysłowego teledysku odpowiedzialna jest grupa Roma Sacharscy Film. Z pewnością „Moja gwiazda” już niedługo podbije rynek disco polo i zawładnie największymi stacjami radiowymi.

Jak wam się podoba taka propozycja na długie wieczory?

Zobacz również: Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!
  2. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO
  3. 'Mąż i żona" to nowy hit disco polo idealny na wesele?! Posłuchajcie koniecznie genialnej premiery od Andre i Chilli


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.