Reklama


Reklama

Wokalista disco polo zaśpiewał Niemena! Swoim występem zasłużył na owacje, na stojąco!

2018-11-27T15:22:00+01:00 Wokalista disco polo zaśpiewał Niemena! Swoim występem zasłużył na owacje, na stojąco! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/wokalista-disco-polo-zaspiewal-niemena-swoim-wystepem-zasluzyl-na-owacje-na-stojaco-1543180742.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook Pozytywnie albo Wcale
Reklama


Życie gwiazd

Młody artysta disco polo już jako dziecko zdobywał sobie uwagę publiki. Jego wykonanie utworu Niemena przyprawia o ciarki. Internauci w szoku

Reklama

O jego talencie mówiono, gdy jeszcze był w szkole podstawowej! Wokalista disco polo już jako dziecko miał na swoim koncie wiele lokalnych, jak również krajowych występów, które pozwoliły mu obyć się ze sceną i zdobyć pewność siebie. 

Gdy wiele lat temu stawał przed publiką nie myślał o stresie. Tylko o tym, że może spełniać swoje marzenia. Z biegiem czasu przerodziły się one w rzeczywistość, która dodaje mu skrzydeł do dalszego działania. Mowa o Szymonie Samulak z formacji Pozytywnie albo wcale, który swoim wykonaniem Niemena podbił serca nie tylko przybyłej publiki, ale również internatów. 

Zobacz również: Magda Narożna po 13 latach spełniła swoje marzenie! Internauci w szoku!

Artysta, jako młody chłopczyk zaśpiewał przed pełną salą kultowy utwór Czesława Niemena pt. "Sen o Warszawie". Wielu przybyłych na występ było w szoku, że tak mały chłopiec poradził sobie z historyczną piosenką. Przybyli również Ci, którzy często dopingowali Szymona podczas występów i jego talent nie był im obcy. 

Po wielu latach od tamtego wydarzenia Szymon Samulak udostępnił nagranie ze wspomnianego występu w sieci. Materiał w ciągu chwili zdobył mnóstwo polubień i komentarzy

"jesteś artysta stworzonym dla ludzi pełnym dobrych emocji , scena, muzyka, to Twój przepis na dobre życie ";

"widać jak bardzo lubisz śpiewać i masz ogromny talent  masz w sobie taka lekkość śpiewania zresztą zostalo ci to do dzis ";

Internauci nie szczędzili wokaliście miłych słów. Choć od tamtego wydarzenia minęło wiele czasu w sercu Szymona muzyka wciąż ma honorowe miejsce. Obecnie wokalista oprócz tego, że śpiewa podczas ważnych uroczystości, podbija rynek disco polo. Jego projekt Pozytywnie albo wcale cieszy się wśród fanów tego gatunku sporym zainteresowaniem, tym bardziej, że Szymon jako nieliczny z artystów śpiewa swoim odbiorcom podczas transmisji live.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramatyczna podróż Marcina Millera (Boys). Takiego powrotu po koncercie się nie spodziewał.
  2. Wokalistka disco polo odsłoniła dekolt! Artystka śmiało skupia uwagę na piersiach!
  3. Wokalistka disco polo w ciężkiej sytuacji! Gwiazda potrzebuje pomocy fanów!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.