2023-02-27T13:00:00+01:00 Wokalista disco polo w hicie Matta Palmera. Cover bliski oryginałowi? Lepiej niż oryginał?! Uzdolniony wokalista disco polo w hicie Matta Palmera https://disco-polo.info/uploads/news/wokalista-disco-polo-w-hicie-matta-palmera-cover-bliski-oryginalowijpg.jpg Disco-Polo.info

Wokalista disco polo w hicie Matta Palmera. Cover bliski oryginałowi?


Autor: Goliat, 27 Luty 2023  13:00
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Lepiej niż oryginał?! Uzdolniony wokalista disco polo w hicie Matta Palmera

Wokalista disco polo w hicie Matta Palmera. Cover bliski oryginałowi?
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Premiera: Kaszubska Influencerka zaskakuje! ”Daj się porwać do tańca” to folkowa bomba disco polo na lato 2025
  2. Gwiazdor disco polo szokuje: Bartosz Jagielski ogłasza rozwód i składa życzenia byłej żonie oraz jej nowemu partnerowi
  3. Lider Dance z nowym utworem ”Zabierz mnie”! To hołd dla zmarłej Agnieszki Mazurek!
Reklama

    Do sieci trafił niesamowity materiał w wykonaniu wokalisty disco polo. „Była piękna” to utwór Matta Palmera, który po sześciu miesiącach od premiery został odtworzony ponad jedenaście milionów razy. Tę niesamowitą produkcję z brzmieniem latino pokochała cała Polska, a fani oniemieli z zachwytu. Piosenka wciąż przewija się wśród list przebojów, trafiła również do twórców muzyki disco polo. Kamil Rzeźniczak, znany bardziej jako CarmeLovi postanowił zaprezentować utwór „Była piękna” w swojej interpretacji.

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    Krzysztof Stryjewski z poruszającą premierą ”Zostań ze mną” – ten teledysk disco polo robi wrażenie

    HIT MATTA PALMERA W WYKONANIU WOKALISTY DISCO POLO.

    Do sieci trafił niesamowity materiał, w którym to Kamil Rzeźniczak wykonuje utwór „Była piękna” z repertuaru Matta Palmera. Twórca, wraz z Wojtkiem Sarwą z zespołu Menelaos, zadbał o najmniejszy detal i zinterpretował utwór w skali 1:1 zmieniając przy tym lekko wydźwięk oraz brzmienie. Jak informuje sam Kamil, długo trzeba było czekać na cover tego utworu w jego wydaniu, lecz premiera rekompensuje to oczekiwanie.

    Reklama

    CarmeLovi swoją wersją przeboju „Była piękna” przyciągnął uwagę wielu słuchaczy, czego potwierdzeniem są komentarze typu: „Superancko”, „Wow! Świetne wykonanie”, „Petarda”, „Super wykonanie”.

    Warto nadmienić, iż utwór, który wykonał Kamila jest bliski wokalowi Matta Palmera. Ten wielki przebój, dzięki coverowi w wykonaniu grupy CarmeLovi zyskał nowe brzmienie, a co za tym idzie – sprawił, że wokalista disco polo to godny następca Mateusza Szeka.

    SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
    Bayer Full u Rydzyka: Świerzyński śpiewał dla Matki Bożej VIDEO

     Kojący wokal i ciekawe, lekko zmodyfikowane brzmienie nadające utworowi nowych dźwięków to idealna propozycja na relaks.Czy artysta podbije tym numerem serca fanów disco polo?! 

    Reklama

    CarmeLovi - Była Piękna (Cover Matt Palmer)

    Kliknij na obrazek, aby obejrzeć teledysk
    Znajdź więcej informacji:

    Polecamy

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. ”Nigdy nie poddawaj się” Tomasza Niecika i Krisu to mocny taneczny duet, który zaskoczy fanów disco polo
    2. Finał Must Be The Music 2025 bez disco polo! Jury odrzuciło gatunek, który kochają miliony?
    3. Zarobili fortunę? „Ona działa na mnie jak” Dawida Narożnego i AGBE z ogromnym wynikiem i wpływami z YouTube
    4. Zespół MAX z Jankowej w finałowym odcinku „Policjantek i Policjantów”! Takiego debiutu nikt się nie spodziewał
    5. Półnaga Edyta Folwarska w skąpym bikini rozpala Instagram – internauci nie mogą oderwać wzroku
    6. Justyna Lubas w nowym zespole! Śpiewa na żywo po góralsku – to będzie muzyczna rewolucja?
    7. Wielka premiera coraz bliżej! Maczo szykuje nowość ”Błękitne oczy”
    8. Asia Korycka zaskakuje! Nowy etap kariery i premierowy utwór „Zmrok” robi wrażenie
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły