Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-15T11:37:00+02:00 Wokalista disco polo w brutalnym filmie! Więzienne życie wstrząśnie Polakami?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/wokalista-disco-polo-w-brutalnym-filmie-to-bedzie-rola-jego-zycia-1597262898.jpg
Reklama

Wokalista disco polo w brutalnym filmie! Więzienne życie wstrząśnie Polakami?!

Redakcja , 15 Sierpień 2020  11:37
Wokalista disco polo w brutalnym filmie! Więzienne życie wstrząśnie Polakami?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

To bez wątpienia będzie ważne wydarzenie dla świata disco polo - znany wokalista zagra rolę w poważnej produkcji filmowej!

Reklama

Osoby związane ze światem disco polo wiedzą, że Artyści tego gatunku są wszechstronni jeśli chodzi o uzdolnienia. Nie inaczej jest i tym razem. Wokalista z branży muzyki tanecznej zagra w poważnej produkcji filmowej!

Zobacz również: Wokalistka disco polo przeżywała dramat?! Nie jadła, nie spała - teraz jest silniejsza niż kiedykolwiek!

Aby zrozumieć powagę sytuacji należy opisać o czym dokładnie mowa. Film "Dług" K. Krauzego jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dzieł polskiej sztuki filmowej. Historia powraca na wielkie ekrany dzięki pomocy Sławomira Sikory, który jest prawdziwą postacią związaną z historią filmu. Pan Sławomir współpracuje zarówno przy scenariuszu, jak i produkcji nowej odsłony wspomnianej historii. "Mój dług"- tak będzie nazywać się najnowsza odsłona historii - będzie zdecydowanie bardziej brutalna i pokaże prawdziwe więzienne życie.

Do udziału w produkcji zaangażowana została persona znana w świecie disco polo - mowa o "Boskim Diego", którego znamy z utworów takich jak "Skazani na kobiety" czy "Bella". Artysta jest postacią bardzo charyzmatyczną, dlatego z pewnością odnajdzie się w roli filmowej. 

Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących udziału natomiast wiemy, że popularny wokalista disco polo wcięli się w rolę strażnika więziennego!

Zobacz również: Współpraca Artystów disco polo okazała się bardzo owocna! Na konto gwiazd wpłynęła okrągła suma!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Obłędna metamorfoza artystki disco polo! Ciężko ją rozpoznać!
  2. Opadną Wam szczęki! Dawid Narożny w duecie z córką, śpiewają hity Pięknych i Młodych! Posłuchajcie pełnej wersji!
  3. Białe szaleństwo Artystki disco polo! Wybrała się w Dolomity, aby nacieszyć się śniegiem?
  4. Niezwykła gwiazda disco polo w łóżku! Czerwona bielizna nie zakryła wszystkiego!!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej