Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista disco polo w brutalnym filmie! Więzienne życie wstrząśnie Polakami?!

2020-08-15T11:37:00+02:00 Wokalista disco polo w brutalnym filmie! Więzienne życie wstrząśnie Polakami?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/wokalista-disco-polo-w-brutalnym-filmie-to-bedzie-rola-jego-zycia-1597262898.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

To bez wątpienia będzie ważne wydarzenie dla świata disco polo - znany wokalista zagra rolę w poważnej produkcji filmowej!

Reklama

Osoby związane ze światem disco polo wiedzą, że Artyści tego gatunku są wszechstronni jeśli chodzi o uzdolnienia. Nie inaczej jest i tym razem. Wokalista z branży muzyki tanecznej zagra w poważnej produkcji filmowej!

Zobacz również: Problemy gwiazd disco polo?! Do akcji wkroczyła policja!

Aby zrozumieć powagę sytuacji należy opisać o czym dokładnie mowa. Film "Dług" K. Krauzego jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dzieł polskiej sztuki filmowej. Historia powraca na wielkie ekrany dzięki pomocy Sławomira Sikory, który jest prawdziwą postacią związaną z historią filmu. Pan Sławomir współpracuje zarówno przy scenariuszu, jak i produkcji nowej odsłony wspomnianej historii. "Mój dług"- tak będzie nazywać się najnowsza odsłona historii - będzie zdecydowanie bardziej brutalna i pokaże prawdziwe więzienne życie.

Do udziału w produkcji zaangażowana została persona znana w świecie disco polo - mowa o "Boskim Diego", którego znamy z utworów takich jak "Skazani na kobiety" czy "Bella". Artysta jest postacią bardzo charyzmatyczną, dlatego z pewnością odnajdzie się w roli filmowej. 

Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących udziału natomiast wiemy, że popularny wokalista disco polo wcięli się w rolę strażnika więziennego!

Zobacz również: Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!
  2. Przeprosiny - Mateusz Podemski
  3. Piekielnie piękna gwiazda disco polo na tle luksusowego auta! Uwagę zwracają jej nogi!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.