Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista disco polo szczęśliwy! Nowy miesiąc rozpoczął się dla niego idealnie!

2020-05-12T07:30:00+02:00 Wokalista disco polo szczęśliwy! Nowy miesiąc rozpoczął się dla niego idealnie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/nowy-miesiac-zaczal-sie-idealnie-dla-konrada-kulczynskiego-shantel-1588600173.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/konrad.kulczynski
Reklama


Życie gwiazd

Artysta prywatnie jest szczęśliwym narzeczonym Moniki i ojcem Kai, która ewidentnie jest jego oczkiem w głowie

Reklama

Zdjęcie, jakie trafiło do sieci, jest najczystszą postacią prawdziwego szczęścia i harmonii, do jakiej większość ludzi dąży przez całe życie. Konrad Kulczyński ma coś więcej niż bogactwo materialne. 

Zobacz również: Jak zarobić milion w kilka dni? Formacja Daj To Głośnie ma na to doskonały sposób!

Konrad Kulczyński jest liderem i wokalistą formacji Shantel. Zespół w świecie disco polo jest doskonale znany między innymi z takich piosenek, jak „A Ty daj” , „Może ze mną zatańczysz” czy też „Czasem warto”. Artysta prywatnie jest szczęśliwym narzeczonym Moniki i ojcem Kai, która ewidentnie jest jego oczkiem w głowie. 

Konrad nie narzeka na kwarantannę, bo spędza ten czas wraz ze swoimi ukochanymi. Niedawno wokalista na swoim prywatnym profilu Facebookowym zamieścił zdjęcie, na którym jest razem ze swoją córeczką:

- Piękna pogoda, więc trzeba korzystać.

Wygląda na to, że kluczem do pełni szczęścia jest dostrzeganie małych rzeczy, które na co dzień nam towarzyszą. Być może teraz, jak Konrad spędza każdą chwile ze swoimi ukochanymi w domowym zaciszu, najdzie go wena i wraz z końcem pandemii, ukaże się nowość od zespołu Shantel?

Zobacz również: Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo dziękuje mężowi za 5 lat małżeństwa! ZOBACZCIE wyjątkowe zdjęcie!
  2. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!
  3. Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.