Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista disco polo stanął na ślubnym kobiercu! Mamy zdjęcie Pary Młodej!

2020-09-03T07:10:00+02:00 Wokalista disco polo stanął na ślubnym kobiercu! Mamy zdjęcie Pary Młodej! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/wokalista-disco-polo-stanal-na-slubnym-kobiercu-mamy-zdjecie-pary-mlodej-1598817417.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/ewelina.slaczka
Reklama


Życie gwiazd

Państwo Młodzi wyglądają przepięknie - suknia ślubna Eweliny jest bajeczna, a garnitur Pana Młodego to prawdziwy majstersztyk

Reklama

Ślub i wesele - to z reguły najważniejszy dzień w życiu człowieka. Tak można krótko opisać ten rodzaj uroczystości. Jeśli macie to już za sobą, to chyba się zgodzicie, prawda? Jeśli jeszcze nie mieliście tej przyjemności, to z pewnością gorączkowo nie możecie się doczekać. Ten Artysta ma to już za sobą!

Zobacz również: Sławomir i Kajra na oczach wielomilionowej widowni telewizji Polsat! Artyści skradną wielkie show?!

Darek Łopato, znany jako Crump, autor wielu znanych utworów (np. "Zabiorę Cię ze sobą) stanął na ślubnym kobiercu! Wybranka Darka, Ewelina wrzuciła na swój Facebookowy profil zdjęcie z tego pięknego dnia. 

Państwo Młodzi wyglądają przepięknie - suknia ślubna Eweliny jest bajeczna, a garnitur Pana Młodego to prawdziwy majstersztyk. Bliscy i znajomi gratulują Młodym szczęścia w komentarzach. Co piszą? Sprawdźmy!

Gratuluję i dziękuję za wspaniała zabawę

Graty i najlepszego na nowej drodze życia

Wszystkiego Naaaajlepszego jeszcze raz i dziekujemy za super zabawę !

My również przyłączamy się do tych życzeń - wszystkiego dobrego na tej nowej drodze życia od całej ekipy Disco-Polo.Info!

Zobacz również: Sławomir Świerzyński dziadkiem na medal?! Gwiazdor disco polo zorganizował wnukom niesamowitą niespodziankę!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękna Angelika z Top Girls w gorących zdjęciach! Ta sesja zdjęciowa przejdzie do historii!
  2. Dawid Narożny wzrusza tysiące Polaków. Artysta z czułością traktuje członków swojej rodziny!
  3. Piękna gwiazda disco polo wyeksponowała swoje ciało! Internauci pod wrażeniem figury!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.