Reklama


Reklama

Wokalista disco polo przyznał się do problemów ze zdrowiem! Wiadomo, dlaczego znikł ze sceny!

2020-06-15T18:04:00+02:00 Wokalista disco polo przyznał się do problemów ze zdrowiem! Wiadomo, dlaczego znikł ze sceny! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/artysta-przez-problemy-zdrowotne-musial-wycofac-sie-z-disco-polo-to-bylaby-wielka-strata-dla-branzy-1591998817.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/GwiazdaJacek
Reklama


Życie gwiazd

Od pewnego czasu widoczna była tendencja spadkowa jego aktywności w mediach społecznościowych

Reklama

Wydaje się, że kolorowy świat disco polo jest dla gwiazd, jak wygrany los na loterii, lub zwyczajny łut szczęścia. Nic bardziej mylnego. To tak naprawdę bardzo ciężka praca, wielki talent, dbałość o szczegóły i czasem narażanie się na nieprzychylne opinie słuchaczy.

Zobacz również: Justyna Lubas z Top Girls zakochana?! Zdjęcie gwiazdy disco polo nie pozostawia złudzeń.

Dodatkowo dochodzi jeszcze szereg osobistych zagwostek, które niestety czasami potrafią namieszać. Przykładem tak niefortunnych zdarzeń, może być popularny gwiazdor muzyki tanecznej - Jacek Gwiazda! Od pewnego czasu widoczna była tendencja spadkowa jego aktywności w mediach społecznościowych.

Nagle wszystko stało się jasne. Jacek, przez wzgląd na problemy ze zdrowiem, zmuszony był na chwilową przerwę! Poinformował na oficjalnym fanpage’u , że przez dwa tygodnie był wyjęty z życia, jednak zabieg, jakiemu się poddał, przywrócił go do normalnego funkcjonowania! Jak widać na niektóre rzeczy nie mamy wpływu.

Mamy nadzieję, że wokalista z dnia na dzień będzie odzyskiwał siły i już nigdy nie będzie zmuszony do podobnych działań!

Zobacz również: Trzy NOWE seksowne kobiety na scenie disco polo! Ogromna konkurencja dla innych girls bandów?

JACEK GWIAZDA - Tylko Ty

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo wlewają nadzieję w serca fanów. Wzruszający wpis zespołu Classic!
  2. Szczere wyznanie Artystki disco polo! Wokalistka opowiedziała o bolesnych doświadczeniach!
  3. Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.