2020-01-29T15:30:00+01:00 Wokalista disco polo prosi o modlitwę! Jego córka trafiła do szpitala! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/wokalista-disco-polo-w-rozpaczy-prosi-o-modlitwe-1580306651.png

Wokalista disco polo prosi o modlitwę! Jego córka trafiła do szpitala!

Redakcja , 29 Styczeń 2020  15:30
Wokalista disco polo prosi o modlitwę! Jego córka trafiła do szpitala!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Internauci masowo przesyłają słowa otuchy! Córka popularnego wokalisty trafiła do szpitala. Wokalista prosi o modlitwę

Reklama

Świeżo upieczony tata - uwielbiany wokalista disco polo prosi o pomoc i modlitwę dla swojej nowonarodzonej córeczki, Tosi. Dziewczynka jest chora.

Zobacz również: Popularne gwiazdy disco polo planują wspólny duet! Fani odliczają dni do wielkiej premiery!

Wydawać by się mogło, że najgorszy okres chorób za nami, ale niestety tak nie jest. Zmiana klimatu i zima z temperaturą dodatnią sprzyja utrzymywaniu się różnych wirusów.

Ostatnio informacja, jaką zamieścił wokalista disco polo, który w branży jest wszystkim doskonale znany z takich przebojów, jak „Nago nago” czy też „Piękne chwile” , „Daj mi swoje usta” czy też „Na koncercie w dyskotece” zmroziła krew internautom. Artysta poinformował o tym, że jego córka jest chora. 

- Tosia w szpitalu... Zapalenie płuc. Prosimy o modlitwę - napisał Gesek! Ostatnie święta Bożego Narodzenia były dla muzyka wyjątkowe, bo po raz pierwszy spędzili je w komplecie. Można zauważyć, że ojcostwo dodało mu skrzydeł, ale niestety teraz Łukasz prosi o pomoc, a właściwie o modlitwę dla małej Tosi, którą dopadło zapalenie płuc.

Wiadomo, że w takim okresie życia nawet najdrobniejsze przeziębienie może być bardzo niebezpieczne. My oczywiście w imieniu całej redakcji przyłączamy się do modlitwy za Tosię i życzymy dziewczynce szybkiego powrotu do zdrowia.

Zobacz również: To wydarzyło się naprawdę! Wokalistka disco polo opowiedziała o tragicznej miłości! Publikacja podbija sieć!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Gwiazdy disco polo zachwycają nowym brzmieniem! To niezwykła uczta muzyczna od grupy Mejk!
  2. Popularna wokalistka disco polo TOP GIRLS założyła własny biznes! Wielkie otwarcie już w maju! Poznajcie ofertę Pauli Karpowicz!
  3. Popularna grupa disco polo właśnie zmieniła skład. Nikt tego nie przewidział!
  4. Znana wokalistka disco polo wyleciała na rajskie wakacje. Gwiazda pochwaliła się gorącymi zdjęciami!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama