Reklama


Reklama

Wokalista disco polo porwał pannę młodą sprzed ołtarza! Fani żwawo komentują!

2020-10-04T17:36:00+02:00 Wokalista disco polo porwał pannę młodą sprzed ołtarza! Fani żwawo komentują! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/wokalista-disco-polo-porwal-panne-mloda-sprzed-oltarza-fani-zwawo-komentuja-1601825871.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Ten utalentowany facet jest nie tylko przedstawicielem świata disco polo, ale także aktorem znanym z serialu "Barwy szczęścia"

Reklama

Ten Artysta to prawdziwy wzór do naśladowania - przykład z niego powinni brać również inni wykonawcy muzyki disco polo. Dlaczego? Wysłuchał on swoich fanów i sprawdził im niespodziankę!

Zobacz również: Najnowsza premiera Łukasza Pawlikowskiego zatrząśnie rynkiem disco polo? Wiele na to wskazuje!

Mowa o Konradzie Skolimowskim, którego znamy pod pseudonimem artystycznym Skolim. Ten utalentowany facet jest nie tylko przedstawicielem świata disco polo, ale także aktorem znanym z serialu "Barwy szczęścia". Zrealizował on nowy utwór, który zatytułował "Dawaj Królowo". Produkcja powstała na specjalną prośbę fanów, którzy są zauroczeni poprzednią produkcją Soklima o tytule "Moja Dama".

W najnowszej produkcji Skolim wciela się w postać strażaka i motocyklisty, który porywa pannę młodą! Klip to energiczny i trzymający w napięciu efekt ciężkiej pracy. Nad teledyskiem działała grupa Visionfilms.pl, która spisała się na medal. Jak twierdzi sam Skolim, jest to jego najlepsza produkcja. Co sądzą o tym fani? Sprawdźmy najciekawsze komentarze pod klipem:

Mega Ci to Wyszło Konrad Normalnie Petarda

wkońcu jest moja wyczekiwana

Dziękuję Skolim za najlepszą nute 

Z komentarzami publiki zgadzamy się w pełni - utwór to prawdziwa petarda, dlatego jeśli jeszcze nie mieliście okazji się z nim zapoznać, macie możliwość zrobić to właśnie teraz - najnowsza produkcja Skolima dostępna jest poniżej. 

Zobacz również: Wokalistka disco polo zachwyca urodą i figurą! Zobaczcie gorące FOTO Justyny z Top Girls!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zaskakująca i szokująca metamorfoza artystki disco polo! Gwiazda zmieniła się nie do poznania!
  2. Cudowne chwile w życiu wokalisty disco polo! Artysta otrzymał wzruszający prezent!
  3. Przepiękna urodzinowa niespodzianka w rękach wokalisty disco polo! Wygląda cudownie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.