Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista disco polo podnosi poprzeczkę?! Genialna nowość podbija sieć!

2020-03-07T07:45:00+01:00 Wokalista disco polo podnosi poprzeczkę?! Genialna nowość podbija sieć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/nowosc-od-arka-kopaczewskiego-w-genialnej-wersji-podbije-kluby-1583497936.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Wokalista disco polo należy do osób ambitnych, co przekłada się na jakość jego twórczości

Reklama

Koniecznie musicie przesłuchać utworu zatytułowanego „Wyjątkowe oczy” w wersji Loki Oldschool 90s Remix. Artysta muzyki tanecznej, Arek Kopaczewski za każdym razem stawia poprzeczkę co raz wyżej.

Zobacz również: Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!

Wokalista disco polo należy do osób ambitnych, co przekłada się na jakość jego twórczości, którą potrafi trafić do serca starszych, jak i młodszych odbiorców.

Ostatnio mieliście przyjemność być świadkami nowości od Arka Kopaczewskiego. Nie minął miesiąc od momentu premiery teledysku do piosenki zatytułowanej „Wyjątkowe oczy” a kawałek trafił już do sieci w remiksie.

Nowa wersja jest w zupełnie odmiennym klimacie do tego pierwotnego. Na stworzenie remixu w stylu lat 90-tych odważył się Loki Oldschool. Nie ma wątpliwości, że piosenka w tej odsłonie już niebawem zawojuje świat disco polo i podbije największe klubowe parkiety.

Lata dziewięćdziesiąte były wyjątkowe, bo to właśnie wtedy powstawały największe przeboje, które są wszystkim bardzo dobrze znane. Myślicie, że remix stanie się bardziej popularny od oryginału Arka Kopaczewskiego?

W końcu już niejednokrotnie mogliście się przekonać, że w świecie muzyki tanecznej niemożliwe nie istnieje.

Zobacz również: Gwiazda disco polo szokuje! Artystka pokazała krągłe pośladki. Te zdjęcia zostaną w pamięci na długo!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo w mega ponętnym stroju idealnym do sypialni! Wygląda oszałamiająco!
  2. Zmysłowa modelka w produkcji disco polo! Nowość Lucas.M podbije listy przebojów?!
  3. Wokalista disco polo kontuzjowany! Podczas nagrywania klipu doszło do wypadku!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.