2020-04-02T11:15:00+02:00 Wokalista disco polo po groźnym wypadku samochodowym odnalazł Boga?! Artysta opublikował szczere świadectw https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/wokalista-disco-polo-odnalazl-boga-szczere-swiadectwo-1588239162.jpg

Wokalista disco polo po groźnym wypadku samochodowym odnalazł Boga?! Artysta opublikował szczere świadectwo swojej wiary!

Redakcja , 02 Kwiecień 2020  11:15
Wokalista disco polo po groźnym wypadku samochodowym odnalazł Boga?! Artysta opublikował szczere świadectwo swojej wiary!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Wokalista disco polo odnalazł Boga. W sieci opublikował szczere świadectwo swojej wiary!

Reklama

Wokalista Łukasz Gesek, którego znamy z takich hitów muzyki disco jak "Na koncercie w dyskotece czy Daj mi swoje usta, opublikował szczere świadectwo swojej wiary i relacji z Bogiem. Co się takiego wydarzyło, że skusił się na taki krok? 

Zobacz również: Ważne przesłanie! Najsłynniejsi bracia w disco polo szczerze o stracie!

Gesek to zespół, który czynnie nagrywa i koncertuje już od pięciu lat. Na brak zleceń raczej nie narzekają. Wokalista znany jest też z licznych duetów muzycznych. Właśnie opublikował informację, że tworzy nowy, niezależny projekt pt: "My Słowni" i będzie to zespół grający muzykę religijną. 

W sieci, na nowym kanale ukazała się bardzo emocjonująca wypowiedź, na temat wiary, przedstawiająca muzyka jako osobę głęboko wierzącą w Boga. Wiemy, że wokalista nie tak dawno przeżył groźny wypadek samochodowy, czy to było wynikiem jego nawrócenia? O tym możecie dowiedzieć się z materiału.

Dla fanów muzyki Geska mamy dobrą wiadomość, że nowy zespół będzie niezależnym projektem. Wokalista nie zamierza rezygnować  z tworzenia muzyki tanecznej. Drugi zespół będzie projektem niekomercyjnym. Muzyka wykorzystuje czas pandemii i  bardzo dużo komponuje oraz nagrywa. Zapowiedział też ukazanie się płyty z nowym zespołem MY SŁOWNI.

Zapraszamy do wysłuchania świadectwa.  

Zobacz również: Silny kac dokucza gwiazdom disco polo?! Artyści zaskoczyli swoich fanów!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Branża disco polo świętuje! To już pewne - Powracają wesela!
  2. Ci artyści disco polo nie wstydzą się swojego pochodzenia! Wręcz przeciwnie - promują to w sieci! VIDEO
  3. Pilne! Oszust podszywa się pod gwiazdora disco polo i wyłudza pieniądze! Artysta wyjawia szczegóły!
  4. Gwiazda disco polo wygląda jak kocica! Niezwykle ponętna stylówka podbija serca fanów i nie tylko!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama