Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-04-02T11:15:00+02:00 Wokalista disco polo po groźnym wypadku samochodowym odnalazł Boga?! Artysta opublikował szczere świadectw https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/wokalista-disco-polo-odnalazl-boga-szczere-swiadectwo-1588239162.jpg
Reklama

Wokalista disco polo po groźnym wypadku samochodowym odnalazł Boga?! Artysta opublikował szczere świadectwo swojej wiary!

Redakcja , 02 Kwiecień 2020  11:15
Wokalista disco polo po groźnym wypadku samochodowym odnalazł Boga?! Artysta opublikował szczere świadectwo swojej wiary!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Wokalista disco polo odnalazł Boga. W sieci opublikował szczere świadectwo swojej wiary!

Reklama

Wokalista Łukasz Gesek, którego znamy z takich hitów muzyki disco jak "Na koncercie w dyskotece czy Daj mi swoje usta, opublikował szczere świadectwo swojej wiary i relacji z Bogiem. Co się takiego wydarzyło, że skusił się na taki krok? 

Zobacz również: Gwiazda disco polo w samym staniku! Poezja wizualnej rozkoszy w jednym kadrze!

Gesek to zespół, który czynnie nagrywa i koncertuje już od pięciu lat. Na brak zleceń raczej nie narzekają. Wokalista znany jest też z licznych duetów muzycznych. Właśnie opublikował informację, że tworzy nowy, niezależny projekt pt: "My Słowni" i będzie to zespół grający muzykę religijną. 

W sieci, na nowym kanale ukazała się bardzo emocjonująca wypowiedź, na temat wiary, przedstawiająca muzyka jako osobę głęboko wierzącą w Boga. Wiemy, że wokalista nie tak dawno przeżył groźny wypadek samochodowy, czy to było wynikiem jego nawrócenia? O tym możecie dowiedzieć się z materiału.

Dla fanów muzyki Geska mamy dobrą wiadomość, że nowy zespół będzie niezależnym projektem. Wokalista nie zamierza rezygnować  z tworzenia muzyki tanecznej. Drugi zespół będzie projektem niekomercyjnym. Muzyka wykorzystuje czas pandemii i  bardzo dużo komponuje oraz nagrywa. Zapowiedział też ukazanie się płyty z nowym zespołem MY SŁOWNI.

Zapraszamy do wysłuchania świadectwa.  

Zobacz również: Urocza gwiazdeczka disco polo zrobiła sobie wyjątkowy tatuaż. Zobaczcie w jakim miejscu!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalistka disco polo przeżywała dramat?! Nie jadła, nie spała - teraz jest silniejsza niż kiedykolwiek!
  2. Do sieci trafił elektryzujący materiał disco polo! To połączenie totalnie Was zaskoczy!
  3. Marilyn Monroe i James Bond w produkcji disco polo! Nowość podbije rynek muzyczny?!
  4. Sesja wokalistki disco polo podbija sieć! Emilka z Daj To Głośniej ponownie zachwyciła fanów!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej