Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista disco polo po groźnym wypadku samochodowym odnalazł Boga?! Artysta opublikował szczere świadectwo swojej wiary!

2020-04-02T11:15:00+02:00 Wokalista disco polo po groźnym wypadku samochodowym odnalazł Boga?! Artysta opublikował szczere świadectwo swojej wiary! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/wokalista-disco-polo-odnalazl-boga-szczere-swiadectwo-1588239162.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista disco polo odnalazł Boga. W sieci opublikował szczere świadectwo swojej wiary!

Reklama

Wokalista Łukasz Gesek, którego znamy z takich hitów muzyki disco jak "Na koncercie w dyskotece czy Daj mi swoje usta, opublikował szczere świadectwo swojej wiary i relacji z Bogiem. Co się takiego wydarzyło, że skusił się na taki krok? 

Zobacz również: Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!

Gesek to zespół, który czynnie nagrywa i koncertuje już od pięciu lat. Na brak zleceń raczej nie narzekają. Wokalista znany jest też z licznych duetów muzycznych. Właśnie opublikował informację, że tworzy nowy, niezależny projekt pt: "My Słowni" i będzie to zespół grający muzykę religijną. 

W sieci, na nowym kanale ukazała się bardzo emocjonująca wypowiedź, na temat wiary, przedstawiająca muzyka jako osobę głęboko wierzącą w Boga. Wiemy, że wokalista nie tak dawno przeżył groźny wypadek samochodowy, czy to było wynikiem jego nawrócenia? O tym możecie dowiedzieć się z materiału.

Dla fanów muzyki Geska mamy dobrą wiadomość, że nowy zespół będzie niezależnym projektem. Wokalista nie zamierza rezygnować  z tworzenia muzyki tanecznej. Drugi zespół będzie projektem niekomercyjnym. Muzyka wykorzystuje czas pandemii i  bardzo dużo komponuje oraz nagrywa. Zapowiedział też ukazanie się płyty z nowym zespołem MY SŁOWNI.

Zapraszamy do wysłuchania świadectwa.  

Zobacz również: Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!
  2. Wokalistka disco polo w mega ponętnym stroju idealnym do sypialni! Wygląda oszałamiająco!
  3. Wykonawca disco polo posądzony o pedofilię!? Dramat nastolatki rozegrał się w internecie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.