Reklama


Reklama

Wokalista disco polo pierwszy raz tak szczerze o swoim życiu prywatnym! Sam stawia czoła problemom!

2020-01-28T13:00:00+01:00 Wokalista disco polo pierwszy raz tak szczerze o swoim życiu prywatnym! Sam stawia czoła problemom! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/zaspiewa-uprasuje-i-wyremontuje-wokalista-disco-polo-to-idealny-kandydat-na-meza-1580158221.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/karolina.olszewska.9022
Reklama


Ogólna

Choć gwiazdor rzadko mówi o swoim życiu, teraz zrobił wyjątek! Wokalista disco polo pierwszy raz tak szczerze opowiedział o swoim życiu

Reklama

To już rytuał. Łukasz Rosiński, znany jako Luka Rosi, nie wyobraża sobie, by poranek zaczynać inaczej niż od kubka kawy z mlekiem. – Mogę nie zjeść śniadania, ale zawsze muszę się napić zabielanej kawy.

Zobacz również: Czy to nowy hit wesel? Formacja disco polo zaskoczyła z nowością w cudnym klimacie!

Szykuję ją dla siebie i parzę herbatę dla narzeczonej Karoliny, bo ona nie przepada za innymi napojami – przyznaje artysta i dodaje: „Jeśli zdarzy się, że brakuje mleka w domu, to ubieram się i biegnę do sklepu”. Mało kto wie, że wykonawca hitu „A Ty Bądź” nie tylko świetnie śpiewa, ale również sam sobie prasuje i jest prawdziwą „złotą rączką”.

Mówi, że przy remontach podejmie się wszystkiego, za wyjątkiem prac hydraulicznych. – Jeżeli mieszka się w domu, to niezbędne jest samodzielne radzenie sobie z problemami. Umiejętność odmalowania płotu, poprawienia ścian gipsem i przytarcia ich czy przyklejenia kafelków zawsze może się przydać – podkreśla Łukasz.

Ale korzyść z talentów Rosińskiego czerpie nie tylko ukochana. Artysta zawsze chętnie pomaga swoim przyjaciołom i rodzinie. Gwiazdor jest uwielbiany na scenie. Do tego wprost przepadają za nim… maluchy. – Kilka razy uczestniczyłem w spotkaniach organizowanych w przedszkolach.

Jako piosenkarz miałem opowiedzieć o swojej pracy. Pytania od dzieci potrafią być zaskakujące, ale ich radość jest szczera i to przyjemność zobaczyć się z nimi – mówi Rosiński.

Wieczory wokalista ma zarezerwowane na występy, których w ostatnim czasie przybywa. Wie też, że po męczącym dniu może liczyć, że ukochana, z zawodu kosmetolożka, poprawi mu nastrój dobrym słowem i zabiegami w gabinecie.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Emocjonalne wyznanie uwielbianego wokalisty disco polo! Internauci płaczą!
  2. Znany wokalista disco polo o bezdomności! "Ktoś się zlituje, ktoś przygarnie.
  3. Zadziwiająca metamorfoza wokalistki disco polo! Gwiazda, pokazała inne oblicze!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.