2020-01-28T13:00:00+01:00 Wokalista disco polo pierwszy raz tak szczerze o swoim życiu prywatnym! Sam stawia czoła problemom! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/zaspiewa-uprasuje-i-wyremontuje-wokalista-disco-polo-to-idealny-kandydat-na-meza-1580158221.jpg

Wokalista disco polo pierwszy raz tak szczerze o swoim życiu prywatnym! Sam stawia czoła problemom!

Redakcja , 28 Styczeń 2020  13:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Wokalista disco polo pierwszy raz tak szczerze o swoim życiu prywatnym! Sam stawia czoła problemom!
Źródło zdjęć: facebook.com/karolina.olszewska.9022
Reklama

Choć gwiazdor rzadko mówi o swoim życiu, teraz zrobił wyjątek! Wokalista disco polo pierwszy raz tak szczerze opowiedział o swoim życiu

Reklama

To już rytuał. Łukasz Rosiński, znany jako Luka Rosi, nie wyobraża sobie, by poranek zaczynać inaczej niż od kubka kawy z mlekiem. – Mogę nie zjeść śniadania, ale zawsze muszę się napić zabielanej kawy.

Zobacz również: Wzruszające wyznanie miłości gwiazdora disco polo! Niesamowite nagranie Marty i Janusza Konopli

Szykuję ją dla siebie i parzę herbatę dla narzeczonej Karoliny, bo ona nie przepada za innymi napojami – przyznaje artysta i dodaje: „Jeśli zdarzy się, że brakuje mleka w domu, to ubieram się i biegnę do sklepu”. Mało kto wie, że wykonawca hitu „A Ty Bądź” nie tylko świetnie śpiewa, ale również sam sobie prasuje i jest prawdziwą „złotą rączką”.

Mówi, że przy remontach podejmie się wszystkiego, za wyjątkiem prac hydraulicznych. – Jeżeli mieszka się w domu, to niezbędne jest samodzielne radzenie sobie z problemami. Umiejętność odmalowania płotu, poprawienia ścian gipsem i przytarcia ich czy przyklejenia kafelków zawsze może się przydać – podkreśla Łukasz.

Ale korzyść z talentów Rosińskiego czerpie nie tylko ukochana. Artysta zawsze chętnie pomaga swoim przyjaciołom i rodzinie. Gwiazdor jest uwielbiany na scenie. Do tego wprost przepadają za nim… maluchy. – Kilka razy uczestniczyłem w spotkaniach organizowanych w przedszkolach.

Jako piosenkarz miałem opowiedzieć o swojej pracy. Pytania od dzieci potrafią być zaskakujące, ale ich radość jest szczera i to przyjemność zobaczyć się z nimi – mówi Rosiński.

Wieczory wokalista ma zarezerwowane na występy, których w ostatnim czasie przybywa. Wie też, że po męczącym dniu może liczyć, że ukochana, z zawodu kosmetolożka, poprawi mu nastrój dobrym słowem i zabiegami w gabinecie.

Zobacz również: Boska gwiazda disco polo pokazała ponętne nogi! Wygląda jak rasowa modelka?!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. 7 milionów w dwa miesiące?! Magdalena Narożna z grupą Piękni i Młodzi udowodniła, że to możliwe! Fani gratulują!
  2. Prowokacja w disco polo?! Popularny wokalista zaskoczył fanów wyjątkową produkcją!
  3. Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!
  4. Zjawiskowo piękna gwiazda disco polo odważnie odsłoniła dekolt! W branży zrobiło się bardzo gorąco!
  5. To nowy hit wesel?! Fani disco polo nie mają wątpliwości! Popularny gwiazdor zaskoczył wyjątkową premierą 'Bawią się (Wesele)'!
  6. Elwira MEJK wygląda jak nastolatka! Uwielbiana wokalistka popularnej grupy disco polo pokazała zgrabne nogi!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami