Reklama


Reklama

Wokalista disco polo odkrył swoje drugie oblicze! Z takiej strony go nie znaliście!

2020-07-13T16:51:00+02:00 Wokalista disco polo odkrył swoje drugie oblicze! Z takiej strony go nie znaliście! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/gwiazdor-disco-polo-zadnej-pracy-sie-nie-boi-tym-razem-zaskoczyl-fanow-1594059458.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/Maciej.Smolinski.tv
Reklama


Życie gwiazd

Idol od zawsze okazywał swoje bezgraniczne zaangażowanie i oddanie rodzinie! Te najważniejsze wartości stawia na pierwszym miejscu

Reklama

Największe gwiazdy disco polo, w nawale obowiązków związanych z muzyką, nie znajdują czasu, by zająć się czymś dodatkowym. Potrzeba wiele zapału i chęci, by oddać siebie, swój czas i siły...szczególnie gdy wykonana praca, to serdeczna przysługa.

Zobacz również: Krzysztof Cugowski pogratulował gwieździe disco polo! Paweł Dudek wzruszony!

Do osób, które mogą być ikoną altruizmu, z pewnością należy jeden z najpopularniejszych prezenterów muzyki tanecznej oraz gwiazdor sceny - Maciej Smoliński! Idol od zawsze okazywał swoje bezgraniczne zaangażowanie i oddanie rodzinie! Te najważniejsze wartości stawia na pierwszym miejscu.

Nie dziwi więc fakt, że w przerwie między obowiązkami konferansjera i wokalisty, poświęca czas na pomoc najbliższym! Okazuje się, że Maciej żadnej pracy się nie boi, a ostatki wolnego czasu przeznaczył na gruntowanie ścian i wykańczanie nowego domu swojej siostry - Asi Krupińskiej i jej małżonka!

Rodzeństwo ma ze sobą wspaniały kontakt i wspólnie dbają o własne dobro. Siostra gwiazdora nie pozostaje mu przecież dłużna - wiele razy na profilach społecznościowych wokalisty mogliśmy oglądać fotografie, które zrobiła dla swojego brata Joanna!

Takiego wzajemnego wsparcia można im serdecznie pozazdrościć!

Zobacz również: Ogromny problem wokalisty disco polo! Artysta uszkodził sobie nogę!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo pokazała się z córką. Wyglądają jak dwie krople wody!
  2. Wokalistka disco polo wierzy w resocjalizację więźniów! Gwiazda otrzymała od jednego upominek!
  3. Kulisy finałowej metamorfoza Czadomana... czyli jak Artysta stał się Krzysztofem Cugowskim!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.