2023-08-18T19:21:00+02:00 Wokaliście disco polo grożą śmiercią?! Nagrał o tym nowy utwór! Zobaczcie premierę Pozytywnie albo Wca Nowy utwór "Ona Chce" zespołu Pozytywnie albo Wcale - disco polo w nowym wydaniu. Słuchaj chwytliwej melodii i emocjonalnej historii. Energetyczne rytm łączy się z https://disco-polo.info/uploads/news/wokaliscie-disco-polo-groza-smiercia-nagral-o-tym-nowy-utwor-zobaczcie-premiere-pozytywnie-albo-wcale-pt-ona-chcejpg.jpg Disco-Polo.info

Wokaliście disco polo grożą śmiercią?! Nagrał o tym nowy utwór! Zobaczcie premierę Pozytywnie albo Wcale pt. "Ona chce".


Nowy utwór "Ona Chce" zespołu Pozytywnie albo Wcale - disco polo w nowym wydaniu. Słuchaj chwytliwej melodii i emocjonalnej historii. Energetyczne rytm łączy się z życiowymi doświadczeniami.

Autor: Adam Begier, 18 Sierpień 2023  19:21
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Wokaliście disco polo grożą śmiercią?! Nagrał o tym nowy utwór! Zobaczcie premierę Pozytywnie albo Wcale pt.
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gwiazdor disco polo Andre rozkręcił niesamowitą imprezę urodzinową Karoliny! Inni mogą Jej zazdrościć? Niesamowite Show!
 2. Disco Polo Festiwal Gądecz 2024! Plejada największych gwiazd! Kto wystąpi, bilety - zdobądź pakiet VIP!
 3. Skazani na siebie?! Skolim i Cleo ujawnili szczegóły współpracy! To musiało się zakończyć duetem!

  Czy można sobie wyobrazić polską scenę muzyczną bez odrobiny blasku disco polo? Na szczęście dla fanów tego gatunku, zespół Pozytywnie albo Wcale nieustannie dostarcza im niezapomnianych dźwięków i energetycznych rytmów. Tym razem wchodzą na estradę z nowym przebojem zatytułowanym "Ona Chce".

  Historia prawdziwa jako inspiracja

  Każdy prawdziwy artysta wie, że najlepszą inspiracją jest życie samo w sobie. Historie ludzkie, emocje i zawirowania losu stanowią idealne źródło tematów tekstów piosenek. Tak też było w przypadku utworu "Ona Chce". Szymon Samulak, utalentowany lider zespołu Pozytywnie albo Wcale, opowiedział nam o tym utworze:

  "Utwór jest prawdziwy, to się działo wtedy naprawdę, niestety do momentu, kiedy wyszło na jaw, że ona leci na boku, bo ma chłopaka. Teraz jestem przez niego zastraszany, że zginę."

  Ta szczera i emocjonalna historia, choć trudna, stała się punktem wyjścia dla utworu, który ma szansę podbić serca słuchaczy.

  Sukcesy zespołu Pozytywnie albo Wcale

  Zespół Pozytywnie albo Wcale to już nie tylko nazwa, ale prawdziwa marka na polskiej scenie muzycznej. Dzięki charyzmie lidera, Szymona Samulaka, oraz energetycznym występom na koncertach, grupa zdobyła uznanie i lojalność fanów. Ich wcześniejsze przeboje, takie jak "Wyjdź stąd", "Ojca nie ma dziecko jest" czy "Buzi daj", znalazły się na szczytach list przebojów, a teksty zapadły w pamięć słuchaczy.

  Gorąca premiera: "Ona Chce"

  Czekanie na nową premierę zespołu Pozytywnie albo Wcale zawsze wiązało się z ekscytacją. Tym razem nie jest inaczej. "Ona Chce" to utwór, który na pewno zawładnie sercami fanów. Jego melodyjność, chwytliwa melodia i charakterystyczny dla disco polo rytm sprawiają, że trudno się oderwać od słuchania.


  PAW - Ona Chce

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nie ma sobie równych?! Sylwia Kossakowska zaskakuje nowością! Fani "Kolejny HIT" - VIDEO podbija sieć
  2. Skalar US zaskakuje premierą "Każda Noc"! Irek Perkowski podbije tą nowością listy przebojów?!
  3. Tak brzmi na ŻYWO nowy hit Skolima i Cleo "Dziewczyno Piękna"! Wyszło genialnie?! Mamy VIDEO!
  4. Arek Kopaczewski w hicie LoverBoya – "Idealni". Ostre słowa gwiazdy disco polo "Wszystko na pokaz! "
  5. Wow! Karol Zawrotniak Defis pokazał swojego brata Cezarego! Jest podobny do znanego gwiazdora disco polo?!
  6. "Czemu tak jest" – nowy utwór od Malutkiej już wkrótce! Posłuchaj przedpremiery!
  7. Koniec PiS w Zakopanem! Czy nowy burmistrz pozwoli na "Sylwestra Marzeń"?
  8. Co za ciało! Wokalistka disco polo Kasia Grabowska Top Girls wprawia w osłupienie: Musisz to zobaczyć! Ma w sobie piękno i grację!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie