Reklama


Reklama

Wokaliści disco polo mają lek na całe zło?!

2019-04-01T10:30:00+02:00 Wokaliści disco polo mają lek na całe zło?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/wokalisci-disco-polo-maja-lek-na-cale-zlo-1554033882.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Wszyscy Polacy to jedna rodzina. Członkowie zespołu The Brothers są tego idealnym przykładem. Miłość do muzyki pozwoliła im odnaleźć cel w życiu!

Reklama

Bracia, Łukasz i Mariusz Zielińscy wraz z dj’em zespołu The Brothers - Michałem Chybowskim, spędzają ze sobą dosłownie każdą wolną chwile. 

Zobacz również: Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!

Mimo napiętego grafiku i licznych obowiązków związanych z dniem codziennym panowie nie mają problemu z zagospodarowaniem czasu dla siebie. Mówi się, że nie powinno się łączyć życia zawodowego z prywatnym. Aczkolwiek grupa The Brothers jest idealnym przykładem na to, że jeśli robi się to, co się kocha- to jednocześnie nie przepracuje się ani jednego dnia. Przystojni bracia i Dj Smile czują się w swoim towarzystwie, jak ryby w wodzie. 

Szczęśliwi czasu nie liczą, dlatego oni nawet tego nie odczuwają, że spędzają ze sobą sporą część dnia, a nawet i nocy. Wystarczy zajrzeć na ich oficjalne profile Instagramowe. W ostatnim czasie na InstaStory zdradzili, iż 16 kwietnia nastąpi premiera ich najnowszego utworu. Zdecydowanie nie należą do twórców jednego hitu. Co prawda, jak na razie ich bezkonkurencyjnym przebojem jest piosenka pod tytułem „Jej dołeczki”. Śmiało można stwierdzić, że to właśnie ten utwór otworzył im drogę do wielkiej kariery w świecie disco polo. Nie mniejszą perełką jest ich „Ex dziewczyna” z którą utożsamili się słuchacze The Brothers.

Myślicie, że wspólne chwile w swoim towarzystwie natchnie artystów do stworzenia nowego przeboju na miarę Ex dziewczyny i tajemniczej nieznajomej, która urzekła przystojnych członków grupy The Brothers swoimi dołeczkami i długimi rzęsami?

Zobacz również: Piękne kobiety i ogień w disco polo! Zobaczcie najnowszą produkcję Menago pt. "Slowmo"

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Disco polo w nowoczesnym wydaniu kluczem do sukcesu?! Patryk Grey prezentuje coś nowego!
  2. Odważne zdjęcie gwiazdeczki disco polo znanej z klipów! Pokazała głęboki dekolt!
  3. Popularna wokalistka disco polo uczy młode pary pierwszego tańca!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.