2014-05-08T22:23:00+02:00 Wiosenne nowości w telewizji iTV https://disco-polo.info/uploads/news/2014/05/itv.png

Wiosenne nowości w telewizji iTV

Redakcja , 08 Maj 2014  22:23

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Wiosenne nowości w telewizji iTV
Źródło zdjęć:
Reklama

Pierwszą ze znaczących zmian jest codzienna emisja bardzo lubianego przez widzów programu Plota. Program jest wypełniony doniesieniami ze świata celebrytów i show-businessu, przede wszystkim rodzimego, choć autorzy nie stronią od ciekawych plotek ...

Reklama

Pierwszą ze znaczących zmian jest codzienna emisja bardzo lubianego przez widzów programu Plota. Program jest wypełniony doniesieniami ze świata celebrytów i show-businessu, przede wszystkim rodzimego, choć autorzy nie stronią od ciekawych plotek ze świata. Newsy podawane są w atrakcyjny sposób, z wykorzystaniem materiałów foto i video i są przetykane teledyskami. Całość tworzy atrakcyjną, godzinną audycję. Emisja codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00, powtórki o godzinie 9:00 i 14:00 następnego dnia.

 

W niedziele o 18:00 emitowana będzie Plota Tygodnia, czyli podsumowanie najciekawszych newsów z całego tygodnia.

 

O godzinach: 12:00, 15:00 i 17:00 iTV proponuje Blok Rozmaitości, w którym codziennie prezentowany będzie inny program: „Koncert Życzeń”, „Jazda Po Klipach”, „Disco Tour”, „Retro Polo”, „Muzyczna Strefa” czy „Śpiewaj z iTV” – każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Muzyczna Strefa zmieni swoją formułę – prezenterzy będą zaglądać do studiów nagraniowych, sal prób i na koncerty, program stanie się bardziej dynamiczny. W programie debiutuje nowy przystojny prowadzący – Maciek Kłobuski.

 

Program telewizji iTV – lista przebojów Discostacja zmienia godzinę emisji. Teraz pojawia się codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 16:00 (powtórki -następnego dnia o godzinie 11:00). Program ma również lekko zmodyfikowaną formułę: widzowie dowiedzą się, na jakie imprezy warto się wybrać, która z gwiazd wydaje nowy album i kręci teledysk (na którego planie pojawią się kamery iTV). Oczywiście nie zabraknie premierowych klipów, a wśród prowadzących zadebiutuje przystojny Olek Sikora! Warto dodać, że Discostacja jest programem nadawanym na żywo, dzięki czemu widzowie mogą brać aktywny udział w jego tworzeniu.

 

W soboty (o godzinie 16:00) na antenie iTV zagości Lista Discostacji – czyli podsumowanie mijającego tygodnia.

 

Z kolei iTV Hits, w którym prezentowany będzie najlepszy mix przebojów zagości o 10:00 i 13:00.

 

W weekendy telewizja poleca specjalne pasmo – Hity Na Weekend. W nim piosenki pogodne i energetyczne, w sam raz do weekendowego odpoczynku. Hity Na Weekend pojawiać się będą o godzinach: 11:00, 15:00 i 17:00.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Romantyczna premiera gwiazdora śląskich szlagierów podbija serca fanów! To murowany hit wszystkich zakochanych par?!
  2. 7 milionów w dwa miesiące?! Magdalena Narożna z grupą Piękni i Młodzi udowodniła, że to możliwe! Fani gratulują!
  3. Robert Janowski w wielkim przeboju disco polo! Jego wykonanie robi furorę w sieci! Jest lepiej niż oryginał?!
  4. Śliczna gwiazda disco polo zachwyca zgrabną figurą! Wszystko przez taniec na szpilkach?!
  5. Zjawiskowa Justyna Lubas - Top Girls zachwyca fanów! Piękna wokalistka disco polo ideałem kobiecości?
  6. Wzruszające zdjęcie gwiazdora disco polo z synem rozczuliło internautów! Tak spędza czas Sylwek Gazda - Power Play!
  7. Prześliczna gwiazda disco polo kusi zgrabnymi ciałem! Uwagę zwracają Jej piękne, długie nogi!
  8. Taneczna premiera zespołu Drossel nowym hitem disco polo?! Fani nie mają żadnych wątpliwości!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami