Reklama
Polecamy


Reklama

Wiemy, co robi Magda Narożna (Piękni i Młodzi) w czasie wolnym!

2019-10-17T20:31:00+02:00 Wiemy, co robi Magda Narożna (Piękni i Młodzi) w czasie wolnym! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/wiemy-co-robi-magda-narozna-piekni-i-mlodzi-w-czasie-wolnym-1571256121.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim
Reklama


Ogólna

poza muzyką ma także inne obowiązki, pasje i sposób na spędzanie wolnego czasu

Reklama

Piękni i Młodzi to bez wątpienia jeden z bardziej rozpoznawalnych zespołów ze świata disco polo. Artyści mają niebywały repertuar, którym potrafią trafić do serca każdego człowieka.

Zobacz również: Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!

Wiek i płeć nie mają tutaj tak naprawdę żadnego znaczenia. Gdy na scenie pojawia się Magda Narożna, to świat nabiera zupełnie nowych barw. Rzeczywistość i wszelkiego rodzaju żale i smutki po złamanym sercu przestają mieć jakiekolwiek znaczenie.

Piękni i Młodzi mają na swoim koncie same przeboje. Jednakże do tych najbardziej rozpoznawanych zalicza się między innymi „Chciałabym spać z Tobą” , „Niewiara” , a także „Ona jest taka cudowna” i oczywiście „Tak już bez Ciebie”.

Wiadomo, że artyści są takimi samymi ludźmi, jak każdy inny człowiek, który wykonuje zawód z zupełnie innej bajki. W ostatnim czasie Magda pokazała, że poza muzyką ma także inne obowiązki, pasje i sposób na spędzanie wolnego czasu.

Wokalistka disco polo udała się na grzyby i bez wątpienia była to dobra decyzja, która dała jej ogromną satysfakcję. Artystka pochwaliła się na swoim Instagramowym koncie zdjęciem, na którym widać koszyk pełen grzybów.

Zobacz również: Polacy zbierają szczęki z podłogi! Artystka disco polo pozuje w samej bieliźnie! Przesyła kuszący uśmiech!

Spodziewaliście się tego po Madzi?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!
  2. Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!
  3. Sytuacja wymknęła się spod kontroli?! Gwiazdorowi disco polo puściły nerwy!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.