2021-12-17T19:00:00+01:00 Wielkie zmiany w życiu popularnej wokalistki disco polo! Gwiazda rozpoczyna nowy rozdział! https://disco-polo.info/uploads/news/wielkie-zmiany-w-zyciu-popularnej-wokalistki-disco-polo-gwiazda-rozpoczyna-nowy-rozdzialjpg.jpg

Wielkie zmiany w życiu popularnej wokalistki disco polo! Gwiazda rozpoczyna nowy rozdział!

Redakcja , 17 Grudzień 2021  19:00
Wielkie zmiany w życiu popularnej wokalistki disco polo! Gwiazda rozpoczyna nowy rozdział!
Źródło zdjęć: instagram.com/monikachwajol_official/

Spore zmiany w życiu znanej gwiazdy disco polo! Wokalistka sprzedała już mieszkanie


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Śliczna gwiazda disco polo nie boi się zmian. W końcu stagnacja bywa nudna!

Zobacz również: Zenon Martyniuk okradziony po koncercie! Gwiazdor ujawnił szczegóły zdarzenia! Zginęło coś cennego!

Monika Chwajoł to postać, której wiernym widzom programu “Królowe życia” nie trzeba przedstawiać. Artystka była bohaterką jednej z edycji znanego show stacji TTV, co przyniosło jej ogromną popularność!

Monika Chwajoł po zakończeniu swojej przygody z programem postawiła wszystko na jedną kartę. Marzeniem artystki było zostać wielką gwiazdą disco polo. Życzenie szybko zaczęło się spełniać!

Nasza bohaterka na swoim koncie ma już siedem utworów, które szybko stały się wielkimi przebojami. Kawałki takie jak: “Weselicho”, “Zajefajna fura”, czy “Królowa nocy” cieszą się ogromnym wzięciem fanów disco polo!

Monika Chwajoł zamyka za sobą drzwi! Nadchodzą spore zmiany!

Monika Chwajoł nie boi się zmian. Piękna artystka zamknęła właśnie za sobą pewien ważny rozdział w życiu. Gwiazda disco polo postanowiła sprzedać swoje pierwsze mieszkanie! To właśnie w tym miejscu wokalistka spędzała każdą wigilię, obchodziła urodziny, to tutaj dorastały jej dziewczynki – teraz pozostały tylko wspomnienia!

Monika Chwajoł po latach spędzonych w apartamencie na 12 piętrze wieżowca stwierdziła, że pora na zmiany. Artystka zapragnęła zamieszkać w domu z ogrodem, do którego w każdej chwili będzie mogła wybiec boso i cieszyć się kontaktem z naturą. Dlatego jej decyzja była nieodwracalna. Pora na przeprowadzkę!

Byłe już mieszkanie Moniki znalazło nowego nabywcę. Wokalistka disco polo zanim ostatecznie zamknęła za sobą drzwi, postanowiła zrobić pamiątkową fotkę w swojej dawnej wannie. Teraz już tylko ona przypominać będzie artystce o dawnym życiu!

Monika Chwajoł nie zwalnia tempa. Śliczna gwiazda disco polo oddała w ręce fanów swój kolejny nowy przebój. “Królowa nocy” już zdążyła nieźle namieszać w sieci. Zapowiada się kolejny wielki hit w jej karierze!

Zobacz również: Emilia Sanecka i Zenon Martyniuk w duecie?! Gwiazda Daj to Głośniej zachwycona Królem disco polo!

Reklama

Monika Chwajoł - Królowa Nocy

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Monika Chwajoł - Królowa Nocy
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Milena Grzywacz z zespołu Szpilki w wyjątkowej i bardzo ponętnej odsłonie! Śliczna wokalistka disco polo czaruje nieziemskim uśmiechem!
  2. Tragiczna wiadomość! Nie żyje znany szlagierowy gwiazdor! Branża muzyczna pogrążona w żałobie!
  3. Na konto gwiazdora disco polo wpłynęło 150 milionów! Paweł Dudek Czadoman zachwycił Polaków! Fani komentują
  4. Cudowna Elwira Mejk pokazała swoje wdzięki i podzieliła się wyjątkową niespodzianką! Fani zachwyceni!
  5. Dawid Narożny w formie życia! Gwiazdor disco polo nigdy nie wyglądał i nie czuł się tak dobrze! Zobaczcie jego umięśnione ciało!
  6. Magdalena Narożna młodnieje w oczach?! Gwiazda disco polo znów skorzystała z zabiegów, które poprawiły jej wygląd i samopoczucie! Jak TERAZ wygląda?!
  7. Zjawiskowa wokalistka disco polo odsłoniła zgrabne nogi! Ta sukienka dodała Jej wyjątkowego uroku! A to zdjęcie z Marcinem Millerem - MAGIA!
  8. Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi błyszczy na ściance ze swoim ukochanym! To najgorętsza para w branży disco polo?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami