Reklama
Polecamy


Reklama

Wielki przebój disco polo w wersji koncertowej! Posłuchaj "Żono moja" na żywo | VIDEO

2018-06-05T20:35:00+02:00 Wielki przebój disco polo w wersji koncertowej! Posłuchaj "Żono moja" na żywo | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/06/wielki-przeboj-disco-polo-w-wersji-koncertowej-posluchaj-zono-moja-na-zywo-video-1528222801.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Grupa Masters kilka dobrych lat temu stworzył wielki hit. Posłuchajcie jak brzmi na żywo!

Reklama

Jeden z największych hitów disco polo rozbrzmiał w Gdyni, gdzie grupa Masters zagrała na koncercie radia VOX FM. Przebój po 10 latach od premiery w serwisie YouTube dalej cieszy się nie słabnącą popularnością.

To własnie piosenka zespołu Masters rozpoczęła wielki powrót muzyki disco polo. Ponad 64 milionów wyświetleń to jeden z największych wyników w historii muzyki disco polo.

Posłuchajcie jak brzmi obecnie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!
  2. Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!
  3. Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.