Reklama


Reklama

Wielki koncert disco polo w Opolu odbędzie się pomimo Żałoby Narodowej - jest w tej sprawie specjalne oświadczenie!

2019-02-14T13:00:00+01:00 Wielki koncert disco polo w Opolu odbędzie się pomimo Żałoby Narodowej - jest w tej sprawie specjalne oświadczenie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/wielki-koncert-disco-polo-w-opolu-odbedzie-sie-pomimo-zaloby-narodowej-jest-w-tej-sprawie-specjalne-oswiadczenie-1550082880.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Koncert

Organizatorzy jednej z największych imprez disco polo udostępnili w sieci oświadczenie. Pomimo żałoby narodowej walentynkowy koncert odbędzie się

Reklama

Kilka dni dzieli nas od jednej z największych tegorocznych imprez disco polo, która w oczach wielu fanów stanęła pod znakiem zapytania. W związku z zapytaniami dotyczącymi odbycia się imprezy w czasie trwania żałoby narodowej organizatorzy postanowili wydać obszerne oświadczenie.

Impreza, zaplanowana na 15 lutego nie została odwołana i odbędzie się według wcześniej zamierzonego planu.

Szanowni Państwo,
Informujemy i uspokajamy, że pomimo zapowiedzi wprowadzenia przez Prezydenta RP żałoby narodowej w dniach 14-16 lutego 2019 r., zaplanowany na dzień 15 lutego koncert Walentynki w rytmie Disco Polo, odbędzie się zgodnie z planem -
napisali organizatorzy tłumacząc się z podjętej decyzji:
Jednocześnie wskazujemy, że uznajemy zasadność i szanujemy fakt wprowadzenia przez Pana Prezydenta RP żałoby narodowej po śmierci Jana Olszewskiego, jednakże z uwagi na zbliżający się termin koncertu, liczne zobowiązania oraz poczynione nakłady, nie możemy odwołać ani zmienić terminu zaplanowanej imprezy.

PLEJADA GWIAZD DISCO POLO W OPOLU

Na scenie w Opolu nie zabraknie największych gwiazd muzyki disco polo w tym zespołów Mig, Piękni i Młodzi, Boys, Defis, Masters, Playboys oraz Spontan.

Publiczność podczas imprezy pod hasłem Walentynki w rytmie disco polo usłyszy takie przeboje jak  "Niespotykany kolor", "Wymarzona", "Wolność", "Ja w to nie wierzę", "Portret na niebie", "Kocham się w Tobie" oraz kilka nowych propozycji, które całkiem niedawno pojawiły się na rynku muzycznym

Zobacz również: „Przykumaj te kocie ruchy” discopolowym hitem w sieci?! Internauci już komentują!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nie można oderwać wzroku! Uwielbiana gwiazda disco polo olśniła fanów swoimi pięknymi nogami.
  2. Pilne! Ważne oświadczenie w sprawie 7 edycji ŁÓDŹ DISCO FEST 2020!
  3. Artysta disco polo zdradza sekret, który trzymał przed fanami w tajemnicy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.