Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-03-12T21:42:00+01:00 Wielki gest wokalisty disco polo! Wzruszająca chwila! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/03/wielki-gest-wokalisty-disco-polo-wzruszajaca-chwila-1552335613.jpg
Reklama

Wielki gest wokalisty disco polo! Wzruszająca chwila!

Redakcja , 12 Marzec 2019  21:42
Wielki gest wokalisty disco polo! Wzruszająca chwila!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Nauczmy się cieszyć z każdej chwili i zdrowia, które jest w życiu najważniejsze.

Reklama

Nie bez powodu mówi się, ze dobro zawsze powraca ze zdwojoną siłą. Karol Zawrotniak z zespołu Defis po raz kolejny pokazał, jak wielkie ma serce i że potrafi nieść dobroć dla drugiego człowieka.

Zobacz również: Twórcy „Toksyny” z kolejną produkcją. Fani disco polo będą zachwyceni!

W ostatnim czasie lider formacji Defis wziął udział w pięknej akcji charytatywnej. Podzielił się tym wydarzeniem na swoim oficjalnym profilu Facebookowym i napisał:

Miałem dzisiaj okazje być uczestnikiem akcji "Piękna Mama" ???? Odwiedziłem Uniwesytecki Szpital Dziecięcy w którym miała miejsce ta akcja. Początkowo bałem się i wczoraj miałem odmówić przyjazdu, dzisiaj wiem że mój udział dla mnie był wielkim przeżyciem, dał mi dużo do myślenia ... Widząc dzieci które tak dużo przeżyły cierpień a mimo to uśmiech towarzyszył im cały czas , bezcenne było usłyszeć od mam tych dzieci "bardzo lubimy Pana piosenki" albo od jednej z pacjentek "cemu Pan nie ma kapelusa?" Jak jestem rozgadamym i śmiałym człowiekiem tak w przeciągu 2 sekund odebrało mi głos ... Cieszę się że chociaż na chwilę mogliśmy wspólnie podarować komuś innemu uśmiech w trudnych chwilach . Ps zacznijmy doceniać to że jesteśmy zdrowi , to bardzo ważne a jak trudne...

Nie bądźmy obojętni na drugiego człowieka. Karol pięknie ujął to w tych kilku zdaniach. Nauczmy się cieszyć z każdej chwili i zdrowia, które jest w życiu najważniejsze. Potrafiąc doceniać każdy dzień i cieszyć się z małych rzeczy, dostrzeżemy, jak piękny jest świat. Pamiętajcie, że zdrowie jest najważniejsze i nie da się go kupić za żadne pieniądze!

Zobacz również: Marcin Miller (Boys) u boku najważniejszej kobiety w swoim życiu! Taka miłość zdarza się tylko raz!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Ponętne zdjęcia gwiazdy disco polo prosto z łazienki. Zobaczcie jej gorące ciało! To najpiękniejsza kobieta w branży?
  2. Gwiazda disco polo rozłożyła nogi na tle luksusowego auta! Widok zapiera dech!
  3. Artystka disco polo w szoku! Spotkało ją coś, czego się kompletnie nie spodziewała!
  4. Najnowsza produkcja duetu disco polo Skalars i Dance 2 Disco jest już dostępna. Uwagę zwraca tekst

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej