2021-12-09T15:13:00+01:00 Wielki gest uwielbianego gwiazdora disco polo! Kuba Urbański z grupy Playboys włączył się w szczytną akc https://disco-polo.info/uploads/news/wielki-gest-uwielbianego-gwiazdora-disco-polo-kuba-urbanski-z-grupy-playboys-wlaczyl-sie-w-szczytna-akcje-charytatywnajpg.jpg

Wielki gest uwielbianego gwiazdora disco polo! Kuba Urbański z grupy Playboys włączył się w szczytną akcję charytatywną!

Redakcja , 09 Grudzień 2021  15:13
Wielki gest uwielbianego gwiazdora disco polo! Kuba Urbański z grupy Playboys włączył się w szczytną akcję charytatywną!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Gwiazdor zespołu Playboys szczególną troską otacza wszystkie dzieci


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Obecność gwiazdora disco polo wywołała uśmiech na wielu twarzach milusińskich!

Zobacz również: Piekielnie zdolna wokalistka przypomniała wielki hit disco polo z lat 90-tych! Brawurowe wykonanie podbija już internet!

Kuba Urbański to człowiek o złotym sercu. Gwiazdor disco polo chętnie bierze udział w licznych akcjach charytatywnych, które mają na celu nieść pomoc osobom chorym i potrzebującym. Fani mogą być z niego dumni. To prawdziwy wzór do naśladowania!

Reklama

Kuba Urbański to lider uwielbianej grupy Playboys. Artysta disco polo w swoim repertuarze ma mnóstwo przebojowych piosenek, które w błyskawicznym tempie osiągnęły zawrotne sumy wyświetleń na YouTube!

Gwiazdor zespołu Playboys szczególną troską otacza wszystkie dzieci. Kuba sam ma przecież dwie malutkie córeczki, które są dla niego istnym oczkiem w głowie! Nikogo nie dziwi zatem fakt, iż nasz bohater, gdy tylko czas mu na to pozwoli, rzuca wszystko i biegnie na ratunek!

Kuba Urbański z grupy Playboys gościem specjalnej spartakiady dzieci i młodzieży!

Kuba Urbański rokrocznie bierze udział w mikołajkowej spartakiadzie dla dzieci i młodzieży. To niezwykłe zawody, które łączą w jedną całość środowisko dzieciaków pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Takie inicjatywy zawsze zachęcają do wyjścia z domu i wspólnej integracji!

Reklama

Sportowa impreza odbywała się tym razem w miejscowości Tczów. Obecność gwiazdora disco polo wywołała uśmiech na wielu twarzach milusińskich. Kuba Urbański kolejny raz pokazał wszystkim, że na niego zawsze można liczyć!

Zobacz również: Podstępna choroba! Uwielbiany wokalista disco polo traci głos! Gwiazdor musi porzucić śpiewanie!

Reklama

PLAYBOYS - Siebie Mi Daj

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: PLAYBOYS - Siebie Mi Daj
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Cudowne dziewczyny z zespołu Szpilki oraz Dejw już dziś w Polo TV! Wywiady, premiery i lista przebojów disco polo!
  2. Legendarny wokalista disco polo zdradził kulisy nowej produkcji 'Całe życie z wariatami'! Zapowiada się murowany hit disco polo?!
  3. Emilia Sanecka i Zenon Martyniuk w duecie?! Gwiazda Daj to Głośniej zachwycona Królem disco polo!
  4. Popularny wokalista disco polo pochwalił się wakacjami marzeń! Robert Klatt Classic odpoczywał na Zanzibarze! Fani są zachwyceni tym co pokazuje w sieci!
  5. Milena Grzywacz z zespołu Szpilki w wyjątkowej i bardzo ponętnej odsłonie! Śliczna wokalistka disco polo czaruje nieziemskim uśmiechem!
  6. 20 milionów na koncie znanych gwiazd disco polo! Defis, MiłyPan i Bogdan Borowski zostawili konkurencję daleko w tyle!
  7. Przebojowy album legendarnego wokalisty disco polo trafił do sieci! Fani Marcina Siegieńczuka zachwyceni darmowymi utworami!
  8. Urocza wokalistka disco polo pokazała psa. Uwagę zwraca jej odsłonięty duży dekolt! Widok zwala z nóg!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami