2021-07-20T12:00:00+02:00 Wielki gest popularnego gwiazdora disco polo! Artysta oddał przedmiot, który wylicytował za duże pieniądz https://disco-polo.info/uploads/news/wielki-gest-kuby-urbanskiego---playboys-gwiazdor-disco-polo-otworzyl-swoje-serce-dla-potrzebujacychjpg.jpg

Wielki gest popularnego gwiazdora disco polo! Artysta oddał przedmiot, który wylicytował za duże pieniądze!

Redakcja , 20 Lipiec 2021  12:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Wielki gest popularnego gwiazdora disco polo! Artysta oddał przedmiot, który wylicytował za duże pieniądze!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Tego nikt się nie spodziewał! Gwiazdor popularnej grupy disco polo zaskoczył wszystkich swoją zaskakującą decyzją. Artysta oddał swój “łup” z powrotem na aukcję

Reklama

Kuba Urbański to artysta o wielkim sercu. Jego wrażliwość na krzywdę ludzką nie zna granic!

Zobacz również: Śliczna gwiazda disco polo zachwyca zgrabną figurą! Wszystko przez taniec na szpilkach?!

WIELKI GEST POPULARNEGO GWIAZDORA DISCO POLO

Żeby pomagać osobom potrzebującym trzeba mieć wielki gest i dobre serce. Popularny artysta disco polo posiada obie te cechy, dlatego fani są dumni, że mają takiego idola!

Kuba Urbański to wokalista popularnego zespołu Playboys. Gwiazdor disco polo wylansował mnóstwo hitów, które osiągnęły ogromną popularność w sieci. Piosenki takie jak: “Tylko Ty”, “Moja Twoja”, czy “Lejde” wpisały się już na stałe do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej.

Reklama

Kuba Urbański to artysta o wielkim sercu. Jego wrażliwość na krzywdę ludzką nie zna granic. Wokalista disco polo regularnie stara się angażować we wszelkie możliwe akcje charytatywne, które mają na celu pomoc drugiemu człowiekowi! Warto brać z niego przykład!

Gwiazdor disco polo wziął udział w charytatywnej aukcji, w której do wylicytowania była rękawica bokserska Tomasza Adamka z jego własnoręcznym podpisem! Kuba jako znany miłośnik sportu nie poddał się bez walki. Artysta dzielnie licytował upatrzony przedmiot, aż jego wartość osiągnęła naprawdę sporą cenę!

WOKALISTA DISCO POLO ODDAŁ PRZEDMIOT, KTÓRY WYLICYTOWAŁ

Zadowolony Kuba wstawił do sieci zdjęcie, na którym widać wokalistę odbierającego zwycięskie “trofeum”! Gadżet nie był tani, ale przecież, gdy chodzi o pomoc, to żadne pieniądze się nie liczą!

Reklama

Gwiazdor grupy Playboys przy okazji zaskoczył wszystkich swoją zaskakującą decyzją. Artysta oddał swój “łup” z powrotem na aukcję, dzięki czemu kolejny raz będzie można ją wylicytować! Fani są dumni z artysty! Nie każdego byłoby stać na taki gest!

MIŁY PAN & PLAYBOYS W DUECIE - NOWOŚĆ 'IDEAŁY'

Kuba Urbański już niedługo uraczy swoich fanów kolejną nową propozycją, którą nagrał wspólnie z Miłym Panem. Kawałek “Ideały” swoją premierę będzie miał 21 lipca. Tego nie można przegapić!

Zobacz również: Co dalej?! Grupa disco polo Daj To Głośniej dziękuje fanom! Artyści mają nowe plany!

Reklama
Plik Playboys---wielkie-serce-1.png
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: PLAYBOYS - Pokochaj Mnie
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Małgorzata Grabda – Camasutra pokazała swoją wielką miłość! Gwiazda disco polo zakochana do szaleństwa!
  2. Patryk Pegza - After Party pokazał swoją rodzinę! Sielankowe zdjęcie gwiazdora disco polo rozczuliło Polaków!
  3. Taneczna premiera zespołu Freaky Boys podbija serca fanów! To może być nowy hit disco polo?!
  4. Bardzo mocne słowa Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz! Topky mają dość?! Ostro o byłym zespole?!
  5. Gorąca premiera w świecie disco polo! Łukash powrócił z genialną produkcją i ciekawą obsadą!
  6. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!
  7. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full zachwyciła zgrabnymi nogami! Przepiękna gwiazda disco polo - Nikola Dutkiewicz wygląda jak modelka!
  8. Co dalej?! Grupa disco polo Daj To Głośniej dziękuje fanom! Artyści mają nowe plany!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami