2021-07-20T12:00:00+02:00 Wielki gest popularnego gwiazdora disco polo! Artysta oddał przedmiot, który wylicytował za duże pieniądz https://disco-polo.info/uploads/news/wielki-gest-kuby-urbanskiego---playboys-gwiazdor-disco-polo-otworzyl-swoje-serce-dla-potrzebujacychjpg.jpg

Wielki gest popularnego gwiazdora disco polo! Artysta oddał przedmiot, który wylicytował za duże pieniądze!

Redakcja , 20 Lipiec 2021  12:00
Wielki gest popularnego gwiazdora disco polo! Artysta oddał przedmiot, który wylicytował za duże pieniądze!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Tego nikt się nie spodziewał! Gwiazdor popularnej grupy disco polo zaskoczył wszystkich swoją zaskakującą decyzją. Artysta oddał swój “łup” z powrotem na aukcję

Reklama

Kuba Urbański to artysta o wielkim sercu. Jego wrażliwość na krzywdę ludzką nie zna granic!

Zobacz również: Cudowna gwiazda disco polo pokazała zgrabne i ponętne nogi! To najpiękniejsza gwiazda muzyki tanecznej?

WIELKI GEST POPULARNEGO GWIAZDORA DISCO POLO

Żeby pomagać osobom potrzebującym trzeba mieć wielki gest i dobre serce. Popularny artysta disco polo posiada obie te cechy, dlatego fani są dumni, że mają takiego idola!

Kuba Urbański to wokalista popularnego zespołu Playboys. Gwiazdor disco polo wylansował mnóstwo hitów, które osiągnęły ogromną popularność w sieci. Piosenki takie jak: “Tylko Ty”, “Moja Twoja”, czy “Lejde” wpisały się już na stałe do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej.

Reklama

Kuba Urbański to artysta o wielkim sercu. Jego wrażliwość na krzywdę ludzką nie zna granic. Wokalista disco polo regularnie stara się angażować we wszelkie możliwe akcje charytatywne, które mają na celu pomoc drugiemu człowiekowi! Warto brać z niego przykład!

Gwiazdor disco polo wziął udział w charytatywnej aukcji, w której do wylicytowania była rękawica bokserska Tomasza Adamka z jego własnoręcznym podpisem! Kuba jako znany miłośnik sportu nie poddał się bez walki. Artysta dzielnie licytował upatrzony przedmiot, aż jego wartość osiągnęła naprawdę sporą cenę!

WOKALISTA DISCO POLO ODDAŁ PRZEDMIOT, KTÓRY WYLICYTOWAŁ

Zadowolony Kuba wstawił do sieci zdjęcie, na którym widać wokalistę odbierającego zwycięskie “trofeum”! Gadżet nie był tani, ale przecież, gdy chodzi o pomoc, to żadne pieniądze się nie liczą!

Reklama

Gwiazdor grupy Playboys przy okazji zaskoczył wszystkich swoją zaskakującą decyzją. Artysta oddał swój “łup” z powrotem na aukcję, dzięki czemu kolejny raz będzie można ją wylicytować! Fani są dumni z artysty! Nie każdego byłoby stać na taki gest!

MIŁY PAN & PLAYBOYS W DUECIE - NOWOŚĆ 'IDEAŁY'

Kuba Urbański już niedługo uraczy swoich fanów kolejną nową propozycją, którą nagrał wspólnie z Miłym Panem. Kawałek “Ideały” swoją premierę będzie miał 21 lipca. Tego nie można przegapić!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zakochany do szaleństwa?! Jego muzyczna premiera chwyta za serce!

Reklama
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: PLAYBOYS - Pokochaj Mnie
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Camasutra pokazała zgrabne nogi! Fani gwiazdy disco polo oniemieli z zachwytu! 'Najpiękniejsza wokalistka na świecie'
  2. Popularny hit uwielbianej grupy disco polo w nowej wersji! To będzie przebój tych wakacji?!
  3. Wielki gest popularnego gwiazdora disco polo! Artysta oddał przedmiot, który wylicytował za duże pieniądze!
  4. Gwiazdor disco polo zaskoczył romantyczną premierą! Fani oczarowani! 'Super teledysk, Rewelacja'
  5. Trudne chwile Magdaleny Narożnej (Piękni i Młodzi)! Gwiazda disco polo opublikowała wymowny wpis w sieci! Fani pocieszają artystkę!
  6. Niezwykła premiera w disco polo od Kordiana! Popularny artysta stworzył hit, który będzie śpiewać cała Polska?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami