2024-01-22T17:47:00+01:00 Wielki Finał WOŚP w Rytmie Disco Polo w Lidzbarku. Już 28 stycznia na scenie Defis, Mejk oraz Klaudia Zieli Dołącz do WOŚP w Lidzbarku 28 stycznia! Wielki finał z gwiazdami disco polo: Defis, Zespół Mejk i Klaudia Zielińska. Muzyka, taniec i dobra zabawa https://disco-polo.info/uploads/news/wielki-final-wosp-w-rytmie-disco-polo-w-lidzbarku-juz-28-stycznia-na-scenie-defis-mejk-oraz-klaudia-zielinskajpg.jpg Disco-Polo.info

Wielki Finał WOŚP w Rytmie Disco Polo w Lidzbarku. Już 28 stycznia na scenie Defis, Mejk oraz Klaudia Zielińska


Dołącz do WOŚP w Lidzbarku 28 stycznia! Wielki finał z gwiazdami disco polo: Defis, Zespół Mejk i Klaudia Zielińska. Muzyka, taniec i dobra zabawa

Autor: Adam Begier, 22 Styczeń 2024  17:47
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Wielki Finał WOŚP w Rytmie Disco Polo w Lidzbarku. Już 28 stycznia na scenie Defis, Mejk oraz Klaudia Zielińska
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nowość od Alvaryo! "Ostatnie spotkanie" już niebawem!
 2. Top Girls rozgrzały Warszawę do czerwoności! Zobacz Nagranie z ich koncertu gwiazd disco polo! | VIDEO
 3. Najpopularniejsi wykonawcy Disco Polo na Spotify w Maju 2024: Kto znalazł się w Top 10?
Reklama

  Już 28 stycznia niezwykłe emocje rozgrzeją serca mieszkańców Lidzbarka i okolic. Wszystko za sprawą Wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w tym roku zyska niepowtarzalny, muzyczny blask. Na scenie zaprezentują się trzy znakomite gwiazdy polskiej sceny disco polo, przynosząc ze sobą falę tanecznych rytmów i niezapomnianych przebojów.

  Gwiazdy Disco Polo na Scenie WOŚP w Lidzbarku

  Pierwszym z zaproszonych zespołów jest Defis, szeroko znany i lubiany w środowisku miłośników disco polo. Ich hity takie jak "Jeszcze raz" czy "Niespotykany kolor" to gwarancja doskonałej zabawy i chwytliwych melodii, które porwą do tańca każdego. Defis, z ich charakterystycznym brzmieniem, z pewnością rozgrzeje atmosferę tego wieczoru.

  Drugą gwiazdą wieczoru będzie Zespół Mejk, na czele z charyzmatyczną Elwirą Mejk. Ich występ to obietnica energetycznych utworów, które wprawią publiczność w prawdziwy taneczny trans. Elwira Mejk, znana ze swojego scenicznego temperamentu, zapewni niezapomniane wrażenia każdemu, kto zdecyduje się spędzić ten wieczór w Lidzbarku.

  Na scenie pojawi się również Klaudia Zielińska, młoda i obiecująca gwiazda sceny disco polo. Jej przeboje, takie jak "Silniejsza" czy "Baila", to prawdziwe hity, które zyskały uznanie słuchaczy w całej Polsce. Klaudia, z jej niezwykłą energią i świeżością, z pewnością doda wydarzeniu młodzieńczego zapału.

  To wyjątkowe wydarzenie to nie tylko doskonała okazja do zabawy przy dźwiękach disco polo, ale również sposób na wsparcie szczytnego celu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy wszystkich, aby 28 stycznia dołączyli do nas w Lidzbarku i wspólnie stworzyli niezapomnianą atmosferę pełną muzyki, tańca i pozytywnej energii.

  Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby doświadczyć magii disco polo na żywo i przy okazji wspomóc WOŚP. Spotkajmy się w Lidzbarku – razem możemy więcej!

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Wielki-Final-WOsP-w-Rytmie-Disco-Polo-w-Lidzbarku-1.jpg
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Koniec z disco polo?! Sylwester w Zakopanem bez "Sylwestra Marzeń": Nowe zasady i pomysły burmistrza
  2. Papi szokuje nowym romantycznym hitem! 'Wino i Róże' podbije serca fanek
  3. Biały Miś rozkochał serca Polaków! Posłuchajcie, jak brzmi teraz wielki HIT disco polo w wykonaniu Top One! VIDEO
  4. Dance 2 Disco znowu szokuje! Nowy Live Mix #35 podbija YouTube – musisz to usłyszeć! Wielkie przeboje disco polo i nie tylko!
  5. Karol Zawrotniak Defis: Archiwalne nagranie z castingu do DiscoStar! Już wtedy miał wielki talent! | VIDEO
  6. Gorąca premiera Disco Polo: Freaky Boys & Blondi w utworze "Daj Mi Tylko Noc"
  7. Zenon Martyniuk zagra na Roztańczonym PGE Narodowym 2024!Oto szczegóły!
  8. Zenek Martyniuk zaangażuje się w pomoc dla Marywilskiej 44!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie