2023-03-07T11:53:00+01:00 Wielka tragedia! Śmierć Nadii wstrząsnęła gwiazdorem disco polo! Jakub Urbański Playboys w rozpaczy &quo Mała Nadia Frontczak, na której losie angażował się zespół Playboys i wiele innych osób, przegrała walkę o życie. https://disco-polo.info/uploads/news/wielka-tragedia-smierc-nadii-wstrzasnela-gwiazdorem-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Wielka tragedia! Śmierć Nadii wstrząsnęła gwiazdorem disco polo! Jakub Urbański Playboys w rozpaczy "Odpoczywaj w Spokoju Aniołku"


Mała Nadia Frontczak, na której losie angażował się zespół Playboys i wiele innych osób, przegrała walkę o życie.

Autor: Adam Begier, 07 Marzec 2023  11:53
Źródło zdjęć: facebook.com/ExplosionClubWarszawa
Wielka tragedia! Śmierć Nadii wstrząsnęła gwiazdorem disco polo! Jakub Urbański Playboys w rozpaczy
Wybrane dla Ciebie:
 1. Debiutancki album Iness "Oczy Migdałowe" dostępny! Jak kupić płytę?
 2. Mega Premiera: Skolim i Cleo - w produkcji "Dziewczyno piękna" To najlepszy duet w historii?! Zobacz NOWOŚĆ
 3. "Jesteś jak wiosna" mamy przedpremierę nowego hitu od Kordiana | VIDEO

  Słowa te obiegły Polskę i wstrząsnęły sercami tysięcy ludzi, którzy z nadzieją i modlitwami czekali na dobry koniec historii trzyletniej Nadii Frontczak. Niestety, los okazał się okrutny i mały aniołek musiał opuścić ten świat.

  Zobacz również: Festyn pod Zaporą w Brodach: Wystąpią – Feel i Milano - legendy disco polo!

  Rodzice ziewczyni zaczęli zbierać pieniądze na kosztowną operację serca oraz wątroby, która mogła uratować życie ich córki. W pomoc włączył się również zespół Playboys, którego lider Jakub Urbański zrobił wszystko, co w jego mocy, by pomóc małej Nadii.

  Jakub Urbański, lider zespołu Playboys, był jednym z głównych inicjatorów pomocy dla Nadii w disco polo. Wspólnie z Magdą Narożną i Markiem Gwiazdowskim próbowali pomóc małej Nadii.

  Tragiczny finał historii Nadii

  Niestety, pomimo ogromnej walki i zaangażowania wielu osób, nie udało się uratować małej Nadii. Dziewczynka zmarła, pozostawiając po sobie wielkie żale i smutek. Akcję w serwisie siępomaga wsparło ponad 175 tysięcy osób i udało się zebrać ponad 5,2 miliona złotych. Wiadomość o śmierci Nadii wstrząsnęła nie tylko jej rodziną, ale także tysiącami ludzi, którzy przez ostatnie miesiące modlili się za jej zdrowie i wspierali finansowo.

  Śmierć Nadii to wielka strata dla wszystkich, którzy mieli okazję poznać ją osobiście lub tylko z opowieści. Jednakże, choć już nie jest z nami, mała Nadia pozostanie na zawsze w sercach tych, którzy ją kochali. Jej historia to nie tylko tragedia, ale też przypomnienie, jak ważne jest szanowanie życia każdego człowieka i niesienie pomocy potrzebującym. Warto pamiętać, że choć nie zawsze udaje się uratować wszystkich, to zawsze warto walczyć o każdego człowieka. Dzięki temu, że tak wiele osób zaangażowało się w pomoc dla Nadii, jej życie było pełne miłości i nadziei, a jej rodzice mieli wsparcie w trudnych chwilach.

  Nadia z pewnością nie zostanie zapomniana, a jej historia stanowi przykład, że nawet najmniejsze dzieci potrafią wnieść do świata wiele pozytywnej energii i inspiracji do działania. Ponad 175 tysięcy wpłat robi ogromne wrażenie, dlatego warto pamiętać o niej i zachęcać do niesienia pomocy innym potrzebującym.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Raider osiąga sukces z nowym teledyskiem "Też Tego Chcesz"!
  2. Przełom w Muzyce! Mig i Kizo zmieniają reguły gry z nowym hitem "Co Ty mi dasz". To NOWA ERA disco polo?!
  3. Joanna Narożna wygląda jak różowa landrynka? Tak żona Dawida Narożnego podbija internet!
  4. Ujawniamy sekret idealnej kolacji – Kiedy jeść, by schudnąć i spać lepiej
  5. Znane gwiazdy disco polo Freaky Boys & Blondi zrealizowali wspólną nowość „Daj mi tylko noc”. Podbiją tym listy przebojów?!
  6. Wiosenna gorączka disco polo w Scorpio! Skolim i Rezonans rozgrzeją Wnory Wiechy już 20 i 27 kwietnia!
  7. Festyn pod Zaporą w Brodach: Wystąpią – Feel i Milano - legendy disco polo!
  8. Wyjątkowy koncert w Londynie! Daj To Głośniej, Sławomir oraz Weekend już 13 kwietnia!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie