Reklama


Reklama

Weselna niespodzianka w rytmach disco polo! Wokalista disco polo zaprosił popularny zespół z branży

2020-06-17T07:15:00+02:00 Weselna niespodzianka w rytmach disco polo! Wokalista disco polo zaprosił popularny zespół z branży https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/weselna-niespodzianka-w-rytmach-disco-polo-wokalista-disco-polo-zaprosil-popularny-zespol-z-branzy-1592340001.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Dla Państwa Młodych i wszystkich zebranych, były to niesamowite emocje, których nie zapomną do końca życia! Koncert na żywo gwiazdy tego formatu

Reklama

Świat uwielbia muzykę disco polo. Słuchamy jej w domach, na uroczystościach lub w samochodach. Towarzyszy nam dosłownie wszędzie!

Zobacz również: Trzy NOWE seksowne kobiety na scenie disco polo! Ogromna konkurencja dla innych girls bandów?

Przyjęcia rodzinne, to jedno z najpopularniejszych miejsc, gdzie podstawą jest muzyka taneczna. Większość społeczeństwa, nie wyobraża sobie wesela bez tego rodzaju muzyki! Dj-e i zespoły, mają repertuar pełen największych disco hitów! Fantastyczną atrakcją na tego typu wydarzeniu, może być również koncert ulubionego artysty z branży!

Taką niespodziankę zapewnił swoim gościom Marek - wokalista formacji Kalimero wraz z małżonką, którzy podczas czerwcowego, weselnego przyjęcia, zorganizowali vipowski występ zespołu Mejk! Grupa wykonała największe przeboje i sprawiła wszystkim ogromną przyjemność!

Dla Państwa Młodych i wszystkich zebranych, były to niesamowite emocje, których nie zapomną do końca życia! Koncert na żywo gwiazdy tego formatu, to wspaniała alternatywa dla zapewnienia rozrywki weselnikom!

Większość z nas wie, jak formacja Mejk potrafi „rozbujać” towarzystwo podczas koncertu, zatem pewne jest, że to wesele będzie w pamięci Młodych i gości przez długie lata.

A my Parze Młodej życzymy wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia!

Zobacz również: Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Korek od szampana się nie zamyka! Popularny zespół disco polo Top Girls odnotowuje wielki sukces.
  2. Padła rekordowa suma w disco polo! Ten zespół stanowi o sile branży.
  3. Przepiękna Justyna z Top Girls na gorących zdjęciach! Uwagę przyciąga jej cudowny brzuch!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.