2024-01-17T20:19:00+01:00 Wakacyjne żarty Joanny Narożnej! Tego Dawid Narożny sie nie spodziewał! Mamy nagranie! Wakacje Joanny i Dawida Narożnych z 'Piękni i Młodzi' w Egipcie pełne humoru i psot. Zobacz zabawne żarty pary https://disco-polo.info/uploads/news/wakacyjne-zarty-joanny-naroznej-tego-dawid-narozny-sie-nie-spodziewal-mamy-nagraniejpg.jpg Disco-Polo.info

Wakacyjne żarty Joanny Narożnej! Tego Dawid Narożny sie nie spodziewał! Mamy nagranie!


Wakacje Joanny i Dawida Narożnych z 'Piękni i Młodzi' w Egipcie pełne humoru i psot. Zobacz zabawne żarty pary

Autor: Adam Begier, 17 Styczeń 2024  20:19
Źródło zdjęć: instagram.com/j_o_a_n_n_a_88_/
Wakacyjne żarty Joanny Narożnej! Tego Dawid Narożny sie nie spodziewał! Mamy nagranie!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. "Wysokie szpilki" nowym hitem disco polo?! Bartii zaskoczył fanów nowością! Podbije listy przebojów?
 2. Kacper Pluta w gorącym klimacie latino! Nowość gwiazdy disco "Przy Tobie" podbije listy przebojów?!
 3. Zgarnęli 2 mln! Największe gwiazdy disco polo w jednym teledysku! "Złoto" podbija YouTube!
Reklama

  Joanna Narożna, znana i uwielbiana DJ-ka z popularnego zespołu disco polo "Piękni i Młodzi", razem ze swoim mężem Dawidem Narożnym, obecnie liderującą parą tej grupy, przeżywają niezapomniane chwile podczas wakacji w Egipcie. Znani z energii i poczucia humoru, Narożni sprawiają, że ich wakacje to nie tylko czas relaksu, ale również okazja do żartów i zabawy.

  Szkodliwe Żarty czy Niewinna Zabawa Państwa Narożnych!

  Podczas tych wakacji, Joanna postanowiła zaskoczyć swojego męża Dawida dość niecodziennym psikusem. W zabawny sposób zdecydowała się dolewać szampon na głowę Dawida podczas jego kąpieli. Efekt? Niekończąca się piana na głowie Dawida, który początkowo zupełnie nie zdawał sobie sprawy z tego, co się dzieje. Dopiero po kilkunastu sekundach rozgryzł żart żony, co z pewnością wywołało wiele śmiechu.

  Ten zabawny incydent został uwieczniony na nagraniu, które szybko zyskało popularność wśród fanów zespołu. Video pokazuje, jak Joanna ukradkiem dolewa szampon, a Dawid z początkowym zdziwieniem próbuje zrozumieć, dlaczego jego włosy ciągle są w pianie. To lekki i humorystyczny moment, który pokazuje, jak ważne w życiu są drobne radości i zabawa.

  Joanna i Dawid Narożni – Para, która pasuje do siebie

  Joanna i Dawid Narożni są nie tylko liderami jednego z najpopularniejszych zespołów disco polo w Polsce, ale również inspiracją dla wielu par. Ich relacja, pełna miłości, szacunku i dobrego humoru, pokazuje, jak ważne w związku jest umiejętność śmiania się razem. Wspólne podróże, takie jak ta do Egiptu, jeszcze bardziej umacniają ich więź i pokazują, że miłość, radość i zabawa są nieodzownymi elementami ich życia.

  Wakacje Joanny i Dawida w Egipcie to nie tylko czas odpoczynku, ale również okazja do śmiania się i cieszenia się każdą chwilą. Ich szamponowy żart to doskonały przykład na to, jak ważne w życiu są drobne radości i umiejętność czerpania radości z każdego dnia.

   Joanna i Dawid Narożni, członkowie zespołu "Piękni i Młodzi", pokazują, że w życiu liczy się nie tylko praca i sukces, ale również umiejętność cieszenia się każdym momentem i radość płynąca z drobnych psot. Ich wakacyjne szaleństwa w Egipcie to dowód na to, że miłość, humor i wspólne chwile są najlepszym przepisem na szczęśliwe życie.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Genialna premiera! Czadoman z nowością pt. "Jesteś moją bajką"!
  2. Dołącz do nas! Plaża Siemianówka: Gwiazdy Disco Polo i Niezapomniana Zabawa! Nie Przegap Największej Imprezy Lata!
  3. Paweł Dudek Czadoman królem koncertów?! Gwiazdor disco polo gwarantuje wielkie show, efekty specjalne i niesamowity wokal!
  4. Znana wokalistka Disco Polo została mamą! Fani nic nie wiedzieli?! Gratulacje!
  5. Bartek Padyasek Dbomb wzruszony "..mogę dać tyle radości"! Piękny gest gwiazdora disco polo!
  6. Polak i 'Hollywood'?! Matt Palmer podbija rynek muzyczny! Fani zachwyceni! Książe Latino wykorzystuje swój talent!
  7. Musicloft z gorącą premierą "Papi" - Hit Lata 2024?
  8. Nowość: "Bez Ciebie nie ma nas" - Zenon Martyniuk! Zobacz jako pierwszy!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie