2020-07-09T11:30:00+02:00 Wakacyjna sceneria i imprezowy klimat. Taka jest specyfika najnowszego hitu disco polo od Faster https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/wakacyjna-sceneria-i-imprezowy-klimat-taka-jest-specyfika-najnowszego-hitu-disco-polo-1594231505.jpg

Wakacyjna sceneria i imprezowy klimat. Taka jest specyfika najnowszego hitu disco polo od Faster

Redakcja , 09 Lipiec 2020  11:30
Wakacyjna sceneria i imprezowy klimat. Taka jest specyfika najnowszego hitu disco polo od Faster
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Piosenka pt. „Ekipa” to świetny tekst, poświęcony beztroskiemu, imprezowemu życiu. Wielu fanów disco, z pewnością utożsami się z treścią


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

W branży disco polo, nie ma czasu na próżnowanie. Jeśli tylko jest okazja, gwiazdy wytaczają najcięższe działa, publikując swoje dopieszczone produkcje.

Zobacz również: Gorąca premiera utalentowanej wokalistki disco polo podbija sieć! To produkcja idealna do tańca?!

My jako fani muzyki tanecznej, nie mamy prawa narzekać na nudę, dzięki intensywnemu działaniu naszych twórców. Formacja Faster, to grupa, która kilka lat temu „przewiozła” całą Polskę swoim Audi w LPG.

Tymczasem pojawił się najnowszy utwór od pomysłowego zespołu i tak jak do tej pory ciekawa charakterystyka produkcji, była znakiem rozpoznawczym popularnych wykonawców, tak i tym razem świetna koncepcja i znakomita realizacja, odegrały kluczowe role w powstawaniu projektu.

Piosenka pt. „Ekipa” to świetny tekst, poświęcony beztroskiemu, imprezowemu życiu. Większość sympatyków dobrej zabawy, z pewnością utożsami się z treścią tej piosenki.

Skoczna, rytmiczna muzyka, to także zjawisko które śmiało można dołączyć do grupy zalet tej publikacji. Całość otulona letnim, wakacyjnym klipem z pozytywnymi ludźmi w kadrze.

Czego chcieć więcej od muzycznej propozycji na lato? Jest to zdecydowanie projekt kompletny i z pewnością wiele jeszcze w tym roku o nim usłyszymy.

Zobacz również: Marcin Miller – Boys pokazał KLIP, który zrobił fan do jego hitowej produkcji! Gorąca nowość disco polo podbija sieć!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Cudowna gwiazdeczka disco polo pokazała zmysłowe zdjęcie! Artystka kusi głębokim dekoltem!
  2. Gwiazda disco polo dodała szokujący wpis! Monika Chwajoł odcina się od zawistnych ludzi w swoim życiu?!
  3. Zdolny gwiazdor disco polo nagrał utwór o teściowej! Przebojowy kawałek podbija sieć!
  4. Gwiazdy zespołu Top Girls podbijają rynek muzyczny w Polsce! Na ich konto wpłynęły miliony!
  5. Uwielbiany gwiazdor disco polo wraca do gry! W sieci pojawiła się muzyczna premiera zespołu Exelent!
  6. Romantyczna premiera pt. 'Niebieskie oczy' od LukasaM przebije wielki HIT Zenka Martyniuka?!
  7. Po raz pierwszy w disco polo! Topky nagrały klip do anglojęzycznego przeboju! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz idą pod prąd! Będzie bardzo różowo!
  8. Mikołajkowa składanka trafiła właśnie do sieci! To największe hity disco polo ostatnich miesięcy!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami