Reklama
Polecamy


Reklama

Wakacyjna sceneria i imprezowy klimat. Taka jest specyfika najnowszego hitu disco polo od Faster

2020-07-09T11:30:00+02:00 Wakacyjna sceneria i imprezowy klimat. Taka jest specyfika najnowszego hitu disco polo od Faster https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/wakacyjna-sceneria-i-imprezowy-klimat-taka-jest-specyfika-najnowszego-hitu-disco-polo-1594231505.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Piosenka pt. „Ekipa” to świetny tekst, poświęcony beztroskiemu, imprezowemu życiu. Wielu fanów disco, z pewnością utożsami się z treścią

Reklama

W branży disco polo, nie ma czasu na próżnowanie. Jeśli tylko jest okazja, gwiazdy wytaczają najcięższe działa, publikując swoje dopieszczone produkcje.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo obsypany prezentami! Ogrom podarków szokuje!

My jako fani muzyki tanecznej, nie mamy prawa narzekać na nudę, dzięki intensywnemu działaniu naszych twórców. Formacja Faster, to grupa, która kilka lat temu „przewiozła” całą Polskę swoim Audi w LPG.

Tymczasem pojawił się najnowszy utwór od pomysłowego zespołu i tak jak do tej pory ciekawa charakterystyka produkcji, była znakiem rozpoznawczym popularnych wykonawców, tak i tym razem świetna koncepcja i znakomita realizacja, odegrały kluczowe role w powstawaniu projektu.

Piosenka pt. „Ekipa” to świetny tekst, poświęcony beztroskiemu, imprezowemu życiu. Większość sympatyków dobrej zabawy, z pewnością utożsami się z treścią tej piosenki.

Skoczna, rytmiczna muzyka, to także zjawisko które śmiało można dołączyć do grupy zalet tej publikacji. Całość otulona letnim, wakacyjnym klipem z pozytywnymi ludźmi w kadrze.

Czego chcieć więcej od muzycznej propozycji na lato? Jest to zdecydowanie projekt kompletny i z pewnością wiele jeszcze w tym roku o nim usłyszymy.

Zobacz również: Wokalista disco polo przegrał walkę z nowotworem! Po tej śmierci branża jeszcze długo się nie podniesie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Piękni i Młodzi wychodzą na prowadzenie?! Grupa disco polo świętuje ogromny sukces!
  2. Seksowne zdjęcia wokalistki Top Girls dostały się do sieci! Gwiazda disco polo zachwyca gorącymi ujęciami!
  3. Nowi artyści pojawili się w branży disco polo! Zobaczcie, czym zaskakują fanów!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.