Reklama


Reklama

Wakacyjna sceneria i imprezowy klimat. Taka jest specyfika najnowszego hitu disco polo od Faster

2020-07-09T11:30:00+02:00 Wakacyjna sceneria i imprezowy klimat. Taka jest specyfika najnowszego hitu disco polo od Faster https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/wakacyjna-sceneria-i-imprezowy-klimat-taka-jest-specyfika-najnowszego-hitu-disco-polo-1594231505.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Piosenka pt. „Ekipa” to świetny tekst, poświęcony beztroskiemu, imprezowemu życiu. Wielu fanów disco, z pewnością utożsami się z treścią

Reklama

W branży disco polo, nie ma czasu na próżnowanie. Jeśli tylko jest okazja, gwiazdy wytaczają najcięższe działa, publikując swoje dopieszczone produkcje.

Zobacz również: Dawid Narożny zrealizował nowość „Pasujemy do siebie”! Solowa kariera gwiazdora disco polo nabrała zawrotnego tempa!

My jako fani muzyki tanecznej, nie mamy prawa narzekać na nudę, dzięki intensywnemu działaniu naszych twórców. Formacja Faster, to grupa, która kilka lat temu „przewiozła” całą Polskę swoim Audi w LPG.

Tymczasem pojawił się najnowszy utwór od pomysłowego zespołu i tak jak do tej pory ciekawa charakterystyka produkcji, była znakiem rozpoznawczym popularnych wykonawców, tak i tym razem świetna koncepcja i znakomita realizacja, odegrały kluczowe role w powstawaniu projektu.

Piosenka pt. „Ekipa” to świetny tekst, poświęcony beztroskiemu, imprezowemu życiu. Większość sympatyków dobrej zabawy, z pewnością utożsami się z treścią tej piosenki.

Skoczna, rytmiczna muzyka, to także zjawisko które śmiało można dołączyć do grupy zalet tej publikacji. Całość otulona letnim, wakacyjnym klipem z pozytywnymi ludźmi w kadrze.

Czego chcieć więcej od muzycznej propozycji na lato? Jest to zdecydowanie projekt kompletny i z pewnością wiele jeszcze w tym roku o nim usłyszymy.

Zobacz również: Pasja Pauli Karpowicz (Top Girls) wprawia w osłupienie i zachwyt wszystkich fanów disco polo!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. SŁAWOMIR spełnił swoje wielkie marzenie! Karja nie podzielała entuzjazmu męża!
  2. Gwiazdor disco polo podbije tym rynek muzyczny?! Tej premiery od zespołu Bayera nie można przegapić!
  3. O krok od mega wpadki! Prześliczna gwiazda disco polo pokazała odrobinę za dużo?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.