2019-11-08T18:13:00+01:00 W latach 90. stała na czele gwiazd disco polo! Legendarna wokalistka powróciła z nową produkcją. Nowość https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/piekna-premiera-od-legendarnej-wokalistki-disco-polo-1573140283.jpg

W latach 90. stała na czele gwiazd disco polo! Legendarna wokalistka powróciła z nową produkcją. Nowość jest już w sieci!

Redakcja , 08 Listopad 2019  18:13
W latach 90. stała na czele gwiazd disco polo! Legendarna wokalistka powróciła z nową produkcją. Nowość jest już w sieci!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Tego nikt się nie spodziewał! Legendarna wokalistka disco polo wróciła z nowym materiałem

Reklama

Piękna i subtelna artystka disco polo postanowiła zrobić swoim fanom wielką niespodziankę. La Tija zaskoczyła wszystkich nową produkcją o bardzo wymownym tytule "Zakochana". Czy legendarna gwiazda disco polo podbije listy przebojów? 

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo - Agnieszka Drewnicka - Exaited zachwyca odważną stylizacją! Fani komentują 'Piękna jak zawsze'

Nikt się nie spodziewał, że Agnieszka Andrzejewska, która w branży muzycznej działa pod pseudonimem La Tija - wyskoczy z zupełnie nową propozycją. W ostatnim czasie bardzo dużo gwiazd decyduje się na zrobienie czegoś zupełnie nowego.

Jednakże nie każdy utwór posiada duszę tak, jak twórczości Agnieszki. La Tija doskonale wie, jak udobruchać i zaskoczyć fanów. Wokalistka w świecie disco polo jest wszystkim dobrze znana z takich przebojów, jak „Tylko mnie kochaj” , „Mój super Boy” czy też „Hej lato lato” , „Całuj mocno mnie”.

Oczywiście nie można pominąć ponadczasowego przeboju zatytułowanego „Słodkie baby”. Piosenka przerodziła się w niepodważalny hit, jaki jest dobrze znany wszystkim szanującym się miłośnikom muzyki tanecznej.

początkiem września, La Tija wybrała się do barwnej Chorwacji, gdzie nakręciła swój teledysk do najnowszego kawałka pod tytułem „Zakochana”. Za nieco egzotyczny styl teledysku odpowiedzialna jest ekipa Rakoczy Film.

Utwór jest bardzo rytmiczny, ale i nacechowany emocjami, które z pewnością udzielą się odbiorcom.

Jak wam się podoba La Tija w teledysku pt „Zakochana”?

Zobacz również: Gwiazda disco polo w ciąży! Wokalistka sama wykonała sobie sesję zdjęciową! ZDJĘCIA

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Po 10 latach Artysta disco polo zmienia swoje życie! Gwiazdor rozpoczyna nowy rozdział!
  2. Tłumy na koncercie Sławomira! Gwiazdor rock polo zagrał w wyjątkowym miejscu! Publiczność zachwycona!
  3. Nowość pt. 'Bawimy się' popularnej grupy disco polo Weź nie pytaj hitem lata 2021?! Fani komentują premierę!
  4. Co za bikini! Śliczna wokalistka disco polo relaksuje się na plaży! Gwiazda rozpoczęła urlop!
  5. Genialna premiera disco polo od Marcina Millera i zespołu Boys! 'Taka jak Ty' To będzie hit tego roku?!
  6. Tłumy na koncercie ślicznej wokalistki disco polo! Artystka rzuciła wszystkich na kolana!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami