Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-11-08T18:13:00+01:00 W latach 90. stała na czele gwiazd disco polo! Legendarna wokalistka powróciła z nową produkcją. Nowość https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/piekna-premiera-od-legendarnej-wokalistki-disco-polo-1573140283.jpg
Reklama

W latach 90. stała na czele gwiazd disco polo! Legendarna wokalistka powróciła z nową produkcją. Nowość jest już w sieci!

Redakcja , 08 Listopad 2019  18:13
W latach 90. stała na czele gwiazd disco polo! Legendarna wokalistka powróciła z nową produkcją. Nowość jest już w sieci!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Tego nikt się nie spodziewał! Legendarna wokalistka disco polo wróciła z nowym materiałem

Reklama

Piękna i subtelna artystka disco polo postanowiła zrobić swoim fanom wielką niespodziankę. La Tija zaskoczyła wszystkich nową produkcją o bardzo wymownym tytule "Zakochana". Czy legendarna gwiazda disco polo podbije listy przebojów? 

Zobacz również: Ogłoszono najpopularniejszy kanał muzyczny 2020 roku! Liderem stacja związana z disco polo!

Nikt się nie spodziewał, że Agnieszka Andrzejewska, która w branży muzycznej działa pod pseudonimem La Tija - wyskoczy z zupełnie nową propozycją. W ostatnim czasie bardzo dużo gwiazd decyduje się na zrobienie czegoś zupełnie nowego.

Jednakże nie każdy utwór posiada duszę tak, jak twórczości Agnieszki. La Tija doskonale wie, jak udobruchać i zaskoczyć fanów. Wokalistka w świecie disco polo jest wszystkim dobrze znana z takich przebojów, jak „Tylko mnie kochaj” , „Mój super Boy” czy też „Hej lato lato” , „Całuj mocno mnie”.

Oczywiście nie można pominąć ponadczasowego przeboju zatytułowanego „Słodkie baby”. Piosenka przerodziła się w niepodważalny hit, jaki jest dobrze znany wszystkim szanującym się miłośnikom muzyki tanecznej.

początkiem września, La Tija wybrała się do barwnej Chorwacji, gdzie nakręciła swój teledysk do najnowszego kawałka pod tytułem „Zakochana”. Za nieco egzotyczny styl teledysku odpowiedzialna jest ekipa Rakoczy Film.

Utwór jest bardzo rytmiczny, ale i nacechowany emocjami, które z pewnością udzielą się odbiorcom.

Jak wam się podoba La Tija w teledysku pt „Zakochana”?

Zobacz również: Uwielbiany kawałek zespołu Mig w nowym brzmieniu! Grupa młodych wokalistów disco polo przeszła samych siebie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdy disco polo o życiu na wsi! Pan Rolnik podbije rynek muzyczny?!
  2. Artystka disco polo w szoku! Spotkało ją coś, czego się kompletnie nie spodziewała!
  3. Obłędna metamorfoza artystki disco polo! Ciężko ją rozpoznać!
  4. Wspaniała produkcja disco polo trafiła do sieci! Jest spora szansa na podbicie rynku!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej