2015-05-26T02:23:00+02:00 W czwartek premiera teledysku Gesek – Wypijmy za to Gesek bardzo tanecznym krokiem wchodzi w okres letnio-wakacyjnych imprez. Już w czwartek 28 maja pojawi się nowy teledysk od Łukasza pt. „Wypijmy za to”. Nowa propoz https://disco-polo.info/uploads/news/

W czwartek premiera teledysku Gesek – Wypijmy za to

Autor: Adam Begier , 26 Maj 2015  02:23
W czwartek premiera teledysku Gesek – Wypijmy za to
Źródło zdjęć:

Gesek bardzo tanecznym krokiem wchodzi w okres letnio-wakacyjnych imprez. Już w czwartek 28 maja pojawi się nowy teledysk od Łukasza pt. „Wypijmy za to”. Nowa propozycja od Łukasza powstała przy współpracy z Dj Sequence, który po raz k...Reklama

Gesek bardzo tanecznym krokiem wchodzi w okres letnio-wakacyjnych imprez. Już w czwartek 28 maja pojawi się nowy teledysk od Łukasza pt. „Wypijmy za to”. Nowa propozycja od Łukasza powstała przy współpracy z Dj Sequence, który po raz kolejny odpowiada za warstwę muzyczną piosenek młodego wokalisty z Elbląga.

 

„Wypijmy za to” to utwór, który ma szansę na stałe zagościć w klubach na terenie całego kraju. Redakcja disco-polo.info miała okazję już w całości odsłuchać nowego utworu od Geska i potwierdza się tylko zdanie, że Łukasz ma jeszcze wielką karierę przed sobą, bowiem powrócił do stylu utworów takich jak „Dziewczyna w bikini”, czy „Naga nago”, które pozwoliły wypłynać mu na szeroką wodę.

 

Zobaczcie jak wygląda zapowiedź nowego klipu pt. „Wypijmy za to” i gorąco Was zapraszamy do odwiedzenia w czwartek między 18.00 a 20.00 naszego portalu, aby zobaczyć w całości teledysk.

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Dawid Narożny z Pięknych i Młodych zaśpiewał "Niewiarę" na 18-stce | VIDEO
  2. "Miła moja" – Wielki hity disco polo w wykonaniu Top One! Polo Tv przypomina wielki hit!
  3. Kobieca odsłona hitu "Halo Księżniczko" podbija sieć! Nie uwierzysz, kim jest ta TAJEMNICZA piękność! Podbije rynek DISCO POLO?!
  4. ATAK na Marcina Millera! Artysta zirytowany "To nie ja" - tłumaczy się w sieci!
  5. Demeters - Nowi Królowie Disco Polo? Ich hit "Poprosiłem ją do tańca" podbija YouTube
  6. Ten film ujawnia całą prawdę o DISCO POLO?! Gdzie obejrzeć film Disco Polo?
  7. Niezapomniany koncert z zespołem Effect w klubie Explosion! Już 17 lutego w Warszawie!
  8. Defis i Camasutra odświeżają klasyk: "Szukaj mnie"! Mamy zdjęcia z planu teledysku! To będzie epicka premiera!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie