2023-07-03T17:00:00+02:00 Von Prais - Zapada noc: Muzyczna bomba gotowa do eksplozji! Von Prais zaskakuje nowym utworem "Zapada noc" - klubowym, tanecznym hitem disco polo. Teledysk pełen pięknych kobiet i samochodów. Premiera już niedługo! https://disco-polo.info/uploads/news/von-prais---zapada-noc-muzyczna-bomba-gotowa-do-eksplozjijpg.jpg Disco-Polo.info

Von Prais - Zapada noc: Muzyczna bomba gotowa do eksplozji!


Von Prais zaskakuje nowym utworem "Zapada noc" - klubowym, tanecznym hitem disco polo. Teledysk pełen pięknych kobiet i samochodów. Premiera już niedługo!

Autor: Adam Begier, 03 Lipiec 2023  17:00
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Von Prais - Zapada noc: Muzyczna bomba gotowa do eksplozji!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Znowu na szczycie! Demeters podbija Internet hitem "Ożenię się"! Fani "Uwielbiam ten rytm!"
 2. Znany HIT disco polo Lekcja Miłości trafił do sieci w nowej wersji! Jak brzmi?!
 3. Matt Palmer w nowej odsłonie wielkiego HITU Sumptuastic! Przedpremiera "Będę Twym Aniołem" Książe Latino tworzy nową historię!
Reklama

  Po ogromnym sukcesie singla "Zarąbiste plany", Von Prais nie zamierza spocząć na laurach i już szykuje kolejną muzyczną rewolucję. Już niedługo, bo w nadchodzący czwartek, 13 lipca, światło dzienne ujrzy premierowy utwór pt. "Zapada noc". Przygotujcie się na klubowy i energetyczny hymn, który zawładnie parkietami!

  "Zapada noc" to piosenka, która zaprasza słuchaczy w wir emocji i tańca. Utwór niesie ze sobą przesłanie o pięknie płci pięknej i celebracji życia. Von Prais w swoim charakterystycznym stylu potrafi zjednać publiczność i wprowadzić ją w atmosferę niezapomnianej zabawy.

  Teledysk "Zapada noc", który oczarowuje

  Nie mogło zabraknąć również spektakularnego teledysku do utworu "Zapada noc". W klipie zobaczymy nie tylko piękne kobiety, ale także olśniewające samochody, tworzące nieodłączny element tego muzycznego dzieła. Kreatywność i estetyka wizualna będą jednym z kluczowych czynników, które sprawią, że teledysk będzie cieszył oczy i zaskoczy wszystkich fanów.

  Jednak co najbardziej zadziwiające, na cały proces przygotowań i realizacji teledysku Von Prais miał zaledwie 5 dni! To prawdziwe wyzwanie, które nie byłoby możliwe do pokonania bez zaangażowania przyjaciół artysty. Ich wsparcie, kreatywność i oddanie włożone w ten projekt były nieocenione i przyczyniły się do stworzenia czegoś wyjątkowego.

  Von Prais udowadnia, że nie traci czasu i idzie za kolejnym ciosem. Jego nowa piosenka "Zapada noc" obiecuje podbić serca słuchaczy i wprowadzić ich w niesamowity świat tanecznych emocji. Czekamy z niecierpliwością na nadchodzącą premierę i jesteśmy pewni, że to będzie kolejny sukces w karierze tego utalentowanego artysty!

  Von Prais - Zapada noc

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Von-Prais---Zapada-noc-1.jpg
  Plik Von-Prais---Zapada-noc-8.jpg
  Plik Von-Prais---Zapada-noc-7.jpg
  Plik Von-Prais---Zapada-noc-6.jpg
  Plik Von-Prais---Zapada-noc-5.jpg
  Plik Von-Prais---Zapada-noc-4.jpg
  Plik Von-Prais---Zapada-noc-3.jpg
  Plik Von-Prais---Zapada-noc-2.jpg
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Wielki hit lat 90 "Grzeszna Miłość" Viper powraca w klubowym klimacie! Brzmi lepiej niż oryginał?!
  2. Arek Kopaczewski znów zachwyca: Nowa wersja hitu "Będziesz przy mnie" zespołu Boys
  3. Namiętny teledysk i wpadający w ucho hit! Bartosz Jagielski i Ula Toczko w kontrowersyjnej produkcji disco polo "Bogini"
  4. Mega Premiera: "Złoto" w wykonaniu Skolim, Defis, Zenek Martyniuk, Marcin Miller, MIG, Łobuzy, MiłyPan, Radek Liszewski, Magda Narożna, Sławomir
  5. DISCO POLO 2024: Najlepsze składanka do auta!
  6. Skalar US znów zaskakuje! Posłuchaj nowej piosenki "Każda Noc"
  7. Mr Sebii wypuszcza „Przetrwaj i Wygraj” - niesamowita premiera z przesłaniem dla Polaków
  8. Oskaro prezentuje nowość: "Baila" - Latino w rytmach disco polo! Zobacz jako pierwszy!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie