2015-08-04T17:56:00+02:00 V Ogólnopolski Festiwal Disco Polo. Disco Mazovia 2015 – Mościbrody W tym roku będzie to specjalny blok z programem dla dzieci zatytułowany „Piccolo Disco”. Start przewidziano już od g.13.00. Dla najmłodszych zagra prawdziwa gwiazda, znan https://disco-polo.info/uploads/news/ Disco-Polo.info

V Ogólnopolski Festiwal Disco Polo. Disco Mazovia 2015 – Mościbrody


W tym roku będzie to specjalny blok z programem dla dzieci zatytułowany „Piccolo Disco”. Start przewidziano już od g.13.00. Dla najmłodszych zagra prawdziwa gwiazda, znana z telewizji Polsat – Dj Miki. Przewidziane są też konkursy z nagrodam...

Autor: Adam Begier, 04 Sierpień 2015  17:56
Źródło zdjęć:
V Ogólnopolski Festiwal Disco Polo. Disco Mazovia 2015 – Mościbrody
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Skolim w Nowej Odsłonie! Klubowa Wersja "Wejde wyjdę" już dostępna
 2. "Wysokie szpilki" nowym hitem disco polo?! Bartii zaskoczył fanów nowością! Podbije listy przebojów?
 3. Ostróda ponownie stolicą disco polo! Festiwal Disco Ostróda 2024 zbliża się wielkimi krokami! Oto szczegóły!
Reklama

W tym roku będzie to specjalny blok z programem dla dzieci zatytułowany „Piccolo Disco”. Start przewidziano już od g.13.00. Dla najmłodszych zagra prawdziwa gwiazda, znana z telewizji Polsat – Dj Miki. Przewidziane są też konkursy z nagrodami oraz pokaz magii i iluzji.

 

Przypominamy, że jest to dzień świąteczny, wolny od pracy, warto więc już dziś zaplanować go z rodziną i przybyć do Mościbród nieco wcześniej, żeby spokojnie zaparkować auto, uniknąć późniejszych korków i stania w kolejce po bilety. Od godz. 16.00, jako support wystąpią zespoły: Exsite, Lovelas i Xenon, które rozgrzeją publiczność przed konkursem premier i debiutów. Prawdziwe festiwalowe emocje rozpoczną się o g.17.00. Do konkursowej rywalizacji stanie ponad 20 zespołów. Wszystkie mają rozpoznawalną markę, poprzez wylansowane przeboje, klipy tv, single oraz wydawnictwa płytowe na swoim koncie. Występom, jak zawsze towarzyszyć będą piękne tancerki i formacje wysportowanych tancerzy.

 

Każdy z zespołów wykona po 3 utwory. Festiwalowy konkurs prezentuje najnowsze trendy gatunku, odkrywając przy tym nowe talenty i wschodzące gwiazdy. Koncerty konkursowe będą rejestrowane dla potrzeb profesjonalnych teledysków z udziałem publiki, które emitowane będą potem w stacjach muzycznych, dlatego warto być od samego początku, tym bardziej, że jedną z nagród jest nagroda publiczności. Podczas obrad jury, tradycyjnie odbędą się koncerty gwiazd.

 

W tym roku wystąpi m.in. zespół Imperium – jeden z głównych prekursorów disco polo, znany choćby z przeboju „Żółte tulipany” i wielu innych. Zagra także cieszący się niesłabnącą popularnością Ivan Komarenko, który ostatnio z powodzeniem podbija zachodni rynek muzyczny. Wystąpią też tryumfujące ostatnio na listach Playboys oraz piękna Exaited, a także Joker – zdobywca Grand Prix z zeszłego roku. Łącznie na scenie zaprezentuje się 30 zespołów, czyli ponad 100 wykonawców! Imprezę poprowadzą: Piękny i Boski Zbyszek Perkowski oraz ekscentryczny Paweł KONJO Konnak.

 

Dobra zabawa do późnych godzin nocnych gwarantowana. Festiwal, jak co roku, odbywać się będzie na terenie malowniczo położonego pleneru wokół Dworu w Mościbrodach, w sąsiedztwie pięknej przyrody, zbiorników wodnych i stadniny koni. Ma on charakter pikniku rodzinnego. Oprócz wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych, będzie też coś dla miłośników tradycyjnej kuchni polskiej. Mazowiecka Micha Szlachecka to znak firmowy Restauracji Dworskiej, która na ten dzień zawsze przygotowane ma specjalne, choć nieco uproszczone menu.

 

Bilety w niezmiennej od lat cenie 15 zł będą do nabycia na miejscu. Co bardziej dociekliwi na pewno zauważą i skalkulują, że przy 30 zespołach, koszt obejrzenia występu jednego zespołu wychodzi zaledwie po 50 groszy, więc kwota ta prezentuje się naprawdę symbolicznie, tym bardziej, że wystąpią prawdziwe gwiazdy muzyki tanecznej, a dodatkowo specjalny program dla najmłodszych, co jest festiwalowym ewenementem w kraju.

 

Dzieci do lat 7 – wstęp wolny. Organizatorzy zapraszają też nieodpłatnie wszystkie dzieci z domów dziecka (bez względu na wiek), nie tylko te z naszego powiatu, ale także z innych województw.

 

PATRONAT MEDIALNY NAD TĄ IMPREZĄ OBJĄŁ PORTAL WWW.DISCO-POLO.INFO

 

moscibrody_disco_mazovia_02_2015_a2.indd

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
LAURA - Nasz czas

ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Gwiazdor disco polo Czadoman z Nowym Tatuażem: Duchowy Przekaz i Wysoka Cena! Wykonanie trwało ponad 20 godzin!
 2. Największe wydarzenie lata! Wakacyjny Koncert Gwiazd w Opolu 2024! Kto wystąpi?
 3. Żona Dawida Narożnego bez skrępowania odsłoniła dekolt! Co za ciało! Fani komentują
 4. Pieniądze Go zmieniły?! Skolim szczerze o swoim sukcesie i planach na międzynarodową karierę! Będzie śpiewał po hiszpańsku?!
 5. Ciarki hitem disco polo?! Malutka zaskakuje z nową produkcją! Mamy HIT lata? Zobaczcie przedpremierę!
 6. Dawid Narożny w wielkim hicie Lady Pank "Zawsze tam gdzie ty"! Gwiazdor disco polo podbije tym internet?!
 7. Bayer Full zaskakuje nowym hitem! "Szariko Mariko" to energetyczne połączenie disco polo i cygańskich rytmów!
 8. Łobuzy ponownie podbijają scenę! Nowy hit „Chodź ze mną” rozgrzewa już parkiety! Wygryzą TOPowe gwiazdy?!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie