Reklama
Polecamy


Reklama

Uwielbiany zespół disco polo w TVP! To będą wyjątkowe święta!

2019-04-19T10:30:00+02:00 Uwielbiany zespół disco polo w TVP! To będą wyjątkowe święta! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/uwielbiany-zespol-disco-polo-w-tvp-to-beda-wyjatkowe-swieta-1555595821.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Kto będzie oglądał?

Reklama

Jeden z największych programów muzycznych będzie gościć w specjalnym świątecznym wydaniu gwiazdę disco polo! Będzie uczta dla miłośników Weekendu. Mowa nie tylko o upragnionym i uwielbianym dniu tygodnia, jakim jest piątek, a wraz z nim sobota i niekoniecznie lubiana niedziela.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo obsypany prezentami! Ogrom podarków szokuje!

Najbliższa Niedziela Wielkanocna będzie wyjątkowa nie tylko ze względu na przypadające święta, kolorowe pisanki i kicające zajączki, ale również pod względem gościa specjalnego w elitarnym programie muzycznym jakim jest "Jaka to melodia". Mianowicie swoją obecnością zaszczyci uwielbiany wykonawca muzyki disco polo, Radek Liszewski wraz z zespołem Weekend. W ostatnim czasie na oficjalnej stronie Facebookowej teleturnieju pojawiła się potwierdzona wiadomość z tą informacją- Serdecznie zapraszamy z zespołem Weekend na świąteczne odcinki Jaka to melodia?

Zobacz również: Seksowne zdjęcia wokalistki Top Girls dostały się do sieci! Gwiazda disco polo zachwyca gorącymi ujęciami!

Spotykamy się w niedzielę o 17:30 oraz w poniedziałek o 12:20 Bądźcie z nami! Bez wątpliwości zespół Weekend przyciągnie tłumy przed tv w rodzinnym gronie. W końcu chyba każdy przynajmniej raz śpiewał "Ona tańczy dla mnie"?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce, szczera do bólu, w produkcji Disco Polo!
  2. Pilne! Ktoś podszywa się pod uwielbianą wokalistkę disco polo! Gwiazda grupy Top Girls prosi fanów o pomoc!
  3. Justyna Lubas z Top Girls w ogniu pytań! Wokalistka disco polo nie jest już zaręczona?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.