Reklama


Reklama

Uwielbiany zespół disco polo prezentuje gorącą premierę! Lont do tanecznej bomby, został odpalony!

2020-10-01T17:51:00+02:00 Uwielbiany zespół disco polo prezentuje gorącą premierę! Lont do tanecznej bomby, został odpalony! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/uwielbiany-zespol-disco-polo-prezentuje-goraca-premiere-lont-do-tanecznej-bomby-zostal-odpalony-1601567502.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Nie ma wątpliwości, że utwór wycelowany jest wprost w klubowe parkiety i to dam będzie odgrywał pierwsze skrzypce.

Reklama

Świat disco polo, to dla fanów, niekończąca się, rwąca rzeka rozrywki. Artyści skrupulatnie dbają, by ich odbiorca dostał odpowiednią dawkę muzycznych wrażeń.

Zobacz również: Dawid Narożny wziął w tajemnicy ślub?! Gwiazdor disco polo zaskoczył fanów! HOT FOTO!

Płyty i kolejne utwory wyrastają, niczym grzyby po deszczu i to na barkach słuchacza spoczywa odpowiedzialność, która z propozycji zostanie z nami na lata i zyska tytuł hitu nieśmiertelnego! Odważnie do tej bitwy podszedł popularny zespół Menelaos, którzy właśnie wypuścił na rynek, swój najnowszy singiel pt. „Diamenty”!

Ten mocno energetyczny kawałek, z pewnością może ubiegać się o wyżej wspomnianą nobilitację! Cała produkcja, to bardzo przemyślany dźwiękowo i obrazowo majstersztyk! Nie zabrakło tu chwytliwego tekstu, i basu, który od razu porywa nogi do tańca! Nie ma wątpliwości, że utwór wycelowany jest wprost w klubowe parkiety i to dam będzie odgrywał pierwsze skrzypce.

Nie oznacza to, że poza dyskoteką piosenka przepadnie. Taneczna charakterystyka jest na tyle potrzebna i uniwersalna, że z otwartymi rękami zostanie przyjęta na każdego rodzaju imprezie.

A Wy jak oceniacie najnowszy kawałek od formacji Menelaos? Czy trwająca jesień i zbliżająca się zima, będzie zdominowana przez ten utwór?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowość, która porusza serca! Artyści disco polo na przekór pandemii stworzyli świetny kawałek!
  2. O kobietach w disco polo jeszcze tak się nie śpiewało. Premierowy utwór umocnił znaną dotąd narrację.
  3. Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.