Reklama


Reklama

Uwielbiany zespół disco polo i jego gorąca „Ela” z rozterkami!

2019-06-22T15:30:00+02:00 Uwielbiany zespół disco polo i jego gorąca „Ela” z rozterkami! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/uwielbiany-zespol-disco-polo-i-jego-goraca-ela-z-rozterkami-1561200579.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Wokalista disco polo nagrał niebanalny kawałek, który jest inny od pozostałych premier.

Reklama

W świecie disco polo jest miejsce dla każdego. Coraz bardziej rynek zapełnia się przez nowe twarze, ale nie każdy z artystów ma to „coś” - co sprawia, ze wyróżniają się na tle od pozostałych wykonawców.

Zobacz również: Piękne kobiety i ogień w disco polo! Zobaczcie najnowszą produkcję Menago pt. "Slowmo"

Nie wystarczy nagrać piosenki. Trzeba mieć pomysł na siebie, a przede wszystkim posiadać barwną osobowość, bo tego człowiek nie kupi. Doskonałym przykładem jest grupa Diadem, która słynie z dość nietypowych propozycji. Szczególną uwagę przykuwa ich piosenka zatytułowana „Adijos Bejbe”.

Utwór był niekonwencjonalny, a jednak spotkał się z bardzo dużym i jednocześnie pozytywnym odzewem ze strony fanów, którzy uwielbiają takie nietuzinkowe perełki w świecie disco polo.

W ostatnim czasie muzyk tworzy muzykę w bardzo rytmicznych klimatach, ale również nostalgicznych. Taka właśnie była piosenka „Powiedz”.

Nie inaczej jest w przypadku najnowszej muzycznej propozycji zatytułowanej „Ela”. Być może na nostalgiczne melodie ma wpływ obecna sytuacja życiowa wokalisty. Artysta śpiewa, iż spogląda w okno i wówczas ginie we mgle twarz owej piękności.

Zobacz również: Piękne kobiety i ogień w disco polo! Zobaczcie najnowszą produkcję Menago pt. "Slowmo"

Odpowiadają Wam takie klimaty na wakacje?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazda disco polo z dekoltem do pasa! Ten widok zwala z nóg! Wygląda olśniewająco!
  2. Niepokojący stan zdrowia wokalisty disco polo! Ma duszności i zawroty głowy!
  3. Sukces goni sukces! Spektakularne osiągnięcie wokalistek disco polo - Top Girls!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.