Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-01-04T17:58:00+01:00 Uwielbiany wokalista disco polo wziął ślub w tajemnicy? Zdradziła go obrączka podczas Sylwestrowego konce https://disco-polo.info/uploads/news/wokalista-disco-polo-wzial-slub-w-tajemnicy-zdradzila-go-obraczka-podczas-sylwestrowego-koncertujpg.jpg
Reklama

Uwielbiany wokalista disco polo wziął ślub w tajemnicy? Zdradziła go obrączka podczas Sylwestrowego koncertu!

Redakcja , 04 Styczeń 2021  17:58
Uwielbiany wokalista disco polo wziął ślub w tajemnicy? Zdradziła go obrączka podczas Sylwestrowego koncertu!
Źródło zdjęć: instagram.com/defisoficjalny/
Reklama

Marzenie o zdobyciu serca przystojnego gwiazdora disco polo prysło jak mydlana bańka w sylwestrową noc. Podczas występu na koncercie w TVP 2, wokalista miał na palcu obrączkę

Reklama

Tajemnicze zachowania gwiazd disco polo, to rzadkość. Twórcy najczęściej dzielą się z fanami  najbardziej intymnymi zdarzeniami ze swojego życia, przy pomocy portali społecznościowych. 

Zobacz również: Gorąca fotka wokalistki disco polo trafiła do sieci! Ponętne bikini podkreśliło Jej zmysłowe ciało!

Odbiorcy nie wyobrażają sobie, by umknął im ślub gwiazdy największego formatu.  Wszystko jednak wskazuje na to, że tak właśnie się stało. Znany piosenkarz, przypadkowo zdradził formalizację związku?

Karol z zespołu Defis, to artysta, o którym fani chcą wiedzieć wszystko. Nic w tym dziwnego...wokalista wraz z zespołem należy do czołowych grup muzycznych w kraju, a do niego samego wzdychają miliony fanek. 

Marzenie o zdobyciu serca przystojnego Karola prysło jak mydlana bańka w sylwestrową noc. Podczas występu na koncercie w TVP 2, wokalista miał na palcu obrączkę. 

Jak udało nam się ustalić, złoty krążek nie został założony bez powodu. Karol z formacji Defis już nie jest do wzięcia! Chociaż dla fanek gwiazdora nie jest to najlepsza wiadomość, to my życzymy artyście powodzenia w związku. 

Co do tożsamości wybranki Karola, nie ma na razie żadnych informacji, ale o jednym możemy Was zapewnić...Kobieta na pewno ma niespotykany kolor oczu!

Zobacz również: Wokalista disco polo z towarzystwie ponętnych kobiet!

Reklama
Zobacz teledysk: Defis - Piękny sen
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Historyczny moment w świecie disco polo! Opadną Wam szczęki po wysłuchaniu tej nowości!
  2. Genialna i niezwykle taneczna nowość od grupy Bayera dostępna! Stanie się hitem disco polo?!
  3. Bombowa premiera od ślicznej wokalistki! Gwiazda w bardzo ponętnej odsłonie!
  4. Wokalistka disco polo w drapieżno-słodkim wydaniu! To może być hit tego sezonu?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej