Reklama
Polecamy


Reklama

Uwielbiany wokalista disco polo wspiera fanów w ciężkich chwilach!

2020-03-20T13:06:00+01:00 Uwielbiany wokalista disco polo wspiera fanów w ciężkich chwilach! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/uwielbiany-wokalista-disco-polo-wspiera-fanow-w-ciezkich-chwilach-1584550783.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe facebook.com/andrzej.marcysiak
Reklama


Życie gwiazd

Sytuacja w kraju i na świecie dynamicznie się zmienia! Jeden z uwielbianych wokalistów disco polo zdecydował się dodać otuchy swoim fanom

Reklama

Sytuacja w kraju i na świecie dynamicznie się zmienia! Wiele osób zostało odciętych od rodzin, przyjaciół i swoich codziennych obowiązków.Jeden z uwielbianych wokalistów disco polo zdecydował się wesprzeć swoich fanów!  W sieci udostępnił zdjęcie i wymowny wpis! 

Zobacz również: Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!

Twórca wielkiego hitu "Ale Ale Aleksandra" nie jest obojętny na strach i przerażenie swoich fanów. Wokalista doskonale wie, co oznaczają tygodnie osamotnienia i rozłąki z najbliższymi, gdyż przez wiele lat służył w Marynarce Wojennej. Andrzej Marcysiak wielokrotnie spędzał czas z dala od domu i najbliższych. Teraz zdecydował się wesprzeć swoich fanów - Jeszcze będzie normalnie - przyznał Andre, udostępniając zdjęcie z uśmiechem na twarzy! 

"Tego życzmy sobie nawzajem ...", Bądźmy dobrej myśli.. musi być pozdrowienia"", "Jak ludzie nauczą się szacunku do drugiego człowieka miłości wiary ..to będzie dobrze ...to jest reset dla wszystkich ludzi.ten rok będzie rokiem bardzo trudnym ..Ale my Polacy damy radę zresztą jak zawsze " skomentowali wpis internauci 

Na ten moment zachęcamy wszystkich do przestrzegania zaleceń WHO!

Zobacz również: Znamy niekwestionowany hit lata DISCO POLO 2020! Ten utwór rozbił bank!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Legendarny gwiazdor disco polo wziął udział w niecodziennym pokazie! Widzowie i fani pod ogromnym wrażeniem.
  2. Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!
  3. Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.