Reklama


Reklama

Uwielbiany wokalista disco polo wspiera fanów w ciężkich chwilach!

2020-03-20T13:06:00+01:00 Uwielbiany wokalista disco polo wspiera fanów w ciężkich chwilach! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/uwielbiany-wokalista-disco-polo-wspiera-fanow-w-ciezkich-chwilach-1584550783.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe facebook.com/andrzej.marcysiak
Reklama


Życie gwiazd

Sytuacja w kraju i na świecie dynamicznie się zmienia! Jeden z uwielbianych wokalistów disco polo zdecydował się dodać otuchy swoim fanom

Reklama

Sytuacja w kraju i na świecie dynamicznie się zmienia! Wiele osób zostało odciętych od rodzin, przyjaciół i swoich codziennych obowiązków.Jeden z uwielbianych wokalistów disco polo zdecydował się wesprzeć swoich fanów!  W sieci udostępnił zdjęcie i wymowny wpis! 

Zobacz również: Najbardziej spektakularny teledysk w disco polo nadciąga. Ojj...będzie bardzo gorąco.

Twórca wielkiego hitu "Ale Ale Aleksandra" nie jest obojętny na strach i przerażenie swoich fanów. Wokalista doskonale wie, co oznaczają tygodnie osamotnienia i rozłąki z najbliższymi, gdyż przez wiele lat służył w Marynarce Wojennej. Andrzej Marcysiak wielokrotnie spędzał czas z dala od domu i najbliższych. Teraz zdecydował się wesprzeć swoich fanów - Jeszcze będzie normalnie - przyznał Andre, udostępniając zdjęcie z uśmiechem na twarzy! 

"Tego życzmy sobie nawzajem ...", Bądźmy dobrej myśli.. musi być pozdrowienia"", "Jak ludzie nauczą się szacunku do drugiego człowieka miłości wiary ..to będzie dobrze ...to jest reset dla wszystkich ludzi.ten rok będzie rokiem bardzo trudnym ..Ale my Polacy damy radę zresztą jak zawsze " skomentowali wpis internauci 

Na ten moment zachęcamy wszystkich do przestrzegania zaleceń WHO!

Zobacz również: Magda Narożna chwali się zdolną córką. Gwiazda otworzyła córce drzwi do wielkiej kariery?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Szczere wyznanie Artystki disco polo! Wokalistka opowiedziała o bolesnych doświadczeniach!
  2. Nogi przy tej piosence nie przestają tańczyć. Nowość disco polo podbije parkiety w kraju?
  3. Akustyczna wersja nowej piosenki disco polo podbija sieć! Utwór kradnie serca Polaków?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.