Warning: file_put_contents(/var/www/beta/Temporary/Cache/3cc1d5a427a45820b04fe30f78a972b784952460.txt): failed to open stream: Permission denied in /var/www/beta/System/Classes/Cache.php on line 73
Uwielbiany wokalista disco polo wrócił wspomnieniami do przeszłości! Wiemy, kogo ceni w branży! | Disco-Polo.info
Reklama


Reklama

Uwielbiany wokalista disco polo wrócił wspomnieniami do przeszłości! Wiemy, kogo ceni w branży!

2020-01-20T13:19:00+01:00 Uwielbiany wokalista disco polo wrócił wspomnieniami do przeszłości! Wiemy, kogo ceni w branży! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/nie-ma-to-jak-wrocic-do-16-roku-zycia-1579465321.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

– Od lat jest związany z branżą muzyczną. Bardzo cenię jego zdanie i chętnie słucham opinii - przyznał znany gwiazdor muzyki disco polo

Reklama

W młodości uwielbiał piosenkę „Szesnaście lat”. Gdy Marcin został prezenterem radiowym, miał okazję poznać jej twórcę. – Sześć lat temu Darek Mata odwiedził mnie w rozgłośni radiowej, abym posłuchał jego piosenek.

Zobacz również: Znany zespół disco polo już wie co to szczęście! Teraz dzieli się tym z fanami!

Początkowo nie kojarzyłem, z kim mam do czynienia, ale szybko okazało się, że dobrze znam twórczość Bobiego i jego przebój „Szesnaście lat” – wspomina Marcin Kotyński. 

W tym roku mijają dwie dekady od chwili wydania go. Dlatego artysta postanowił przygotować jego nową wersję. – Do realizacji teledysku zaprosiłem parę nastolatków, którzy zagrali mnie i moją ukochaną sprzed lat.

Ja dzisiejszy śpiewam o nich i ich przyszłości – podkreśla Darek. W trakcie pracy na planie obecny był również Marcin.

Od lat jest związany z branżą muzyczną. Bardzo cenię jego zdanie i chętnie słucham opinii. Myślę, że również dzięki jego konsultacjom nowy klip naprawdę wyszedł znakomicie – wyznaje Bobi.

Zobacz również: Wokalistka disco polo wierzy w resocjalizację więźniów! Gwiazda otrzymała od jednego upominek!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ukochana gwiazdora disco polo w zmysłowej sesji! Jest zachwycająca i naturalna!
  2. Wielki przełom w karierze gwiazd disco polo! Grupa Playboys chwali się znakomitym osiągnięciem!
  3. Krzysztof Cugowski pogratulował gwieździe disco polo! Paweł Dudek wzruszony!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.