Reklama
Polecamy


Reklama

Uwielbiany wokalista disco polo wrócił wspomnieniami do przeszłości! Wiemy, kogo ceni w branży!

2020-01-20T13:19:00+01:00 Uwielbiany wokalista disco polo wrócił wspomnieniami do przeszłości! Wiemy, kogo ceni w branży! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/nie-ma-to-jak-wrocic-do-16-roku-zycia-1579465321.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

– Od lat jest związany z branżą muzyczną. Bardzo cenię jego zdanie i chętnie słucham opinii - przyznał znany gwiazdor muzyki disco polo

Reklama

W młodości uwielbiał piosenkę „Szesnaście lat”. Gdy Marcin został prezenterem radiowym, miał okazję poznać jej twórcę. – Sześć lat temu Darek Mata odwiedził mnie w rozgłośni radiowej, abym posłuchał jego piosenek.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo w hitowym programie telewizji Polsat! Artystka wkroczy do willi programu Love Island!

Początkowo nie kojarzyłem, z kim mam do czynienia, ale szybko okazało się, że dobrze znam twórczość Bobiego i jego przebój „Szesnaście lat” – wspomina Marcin Kotyński. 

W tym roku mijają dwie dekady od chwili wydania go. Dlatego artysta postanowił przygotować jego nową wersję. – Do realizacji teledysku zaprosiłem parę nastolatków, którzy zagrali mnie i moją ukochaną sprzed lat.

Ja dzisiejszy śpiewam o nich i ich przyszłości – podkreśla Darek. W trakcie pracy na planie obecny był również Marcin.

Od lat jest związany z branżą muzyczną. Bardzo cenię jego zdanie i chętnie słucham opinii. Myślę, że również dzięki jego konsultacjom nowy klip naprawdę wyszedł znakomicie – wyznaje Bobi.

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Miłość w disco polo ma się świetnie! Niezwykle romantyczny utwór trafił do sieci! Czy piosenka podbije listy przebojów?!
  2. Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!
  3. Wokalistka disco polo nie ma czasu na sen! Gwiazda wzięła udział w pieszej pielgrzymce!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.