Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-03-30T08:00:00+01:00 Uwielbiany prezenter telewizyjny z solowym utworem! Podbija branżę disco polo?! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/03/uwielbiany-prezenter-telewizyjny-z-solowym-utworem-podbija-branze-disco-polo-1553870281.jpeg
Reklama

Uwielbiany prezenter telewizyjny z solowym utworem! Podbija branżę disco polo?!

Redakcja , 30 Marzec 2019  08:00
Uwielbiany prezenter telewizyjny z solowym utworem! Podbija branżę disco polo?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

"Efekty już za klika dni” - zdradza Maciej Smoliński.

Reklama

Kilka tysięcy osób podczas koncertu Rotterdamie zaprosiło w ubiegłą sobotę na premierę najnowszej piosenki i teledysku Macieja Smolińskiego „Ile bym dał”. Film z zapowiedzią mogliśmy zobaczyć w mediach społecznościowych Maćka.

Zobacz również: Miłosne uniesienie w klimacie disco polo. Dawid Narożny zmiażdży konkurencję swoją nowością pt. 'Pokochaj mnie'?!

Sprawa jest wyjątkowa, bo prezenter telewizyjny nagrał po raz pierwszy solową piosenkę. „Czuję się trochę jak przed egzaminem. Do tej pory śpiewałem z Agnieszką i zespołem Exaited. Tym razem jestem sam, ale mam nadzieję, że Was nie zawiodę. Efekty już za klika dni” - zdradza Maciej Smoliński.

Teledysk do piosenki „Ile bym dał” nagrany został w Stanach Zjednoczonych w Arizonie i Nevadzie. Pracą nad projektem zajął się Przemysław Niewęgłowski z PN Media. Przypominamy, że w grudniu ubiegłego roku Maciek razem Exaited nagrali wspólną piosenkę „Moje serce”, która osiągnęła milion wyświetleń i cały czas jest na liście przebojów Radia WAWA „Szczęśliwa 13” Premiera solowej piosenki Maćka już 4 kwietnia w serwisie YouTube i w telewizjach. Dzień wcześniej piosenka po raz pierwszy będzie można usłyszeć w Radio Vox FM.

Zobacz również: Figlarz podbije rynek disco polo? 'Jolka Jolka' z pewnością ucieszy męską część odbiorców

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Hit disco polo 2020 zyskał nowe brzmienie. Nowa odsłona może być konkurencją dla oryginału?!
  2. Marilyn Monroe i James Bond w produkcji disco polo! Nowość podbije rynek muzyczny?!
  3. Gwiazdor disco polo zamiast użalać się nad losem woli cieszyć się z chwil z bliskimi!
  4. Wielki przełom! Popularne gwiazdy disco polo udostępniły teledyski osobom niesłyszącym i niedosłyszącym!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej