2021-04-29T07:00:00+02:00 Uwielbiany gwiazdor disco polo trafił do szpitala. Artysta schudł 13 kg! https://disco-polo.info/uploads/news/uwielbiany-gwiazdor-disco-polo-trafil-do-szpitala-artysta-schudl-13-kgjpg.jpg

Uwielbiany gwiazdor disco polo trafił do szpitala. Artysta schudł 13 kg!

Redakcja , 29 Kwiecień 2021  07:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Uwielbiany gwiazdor disco polo trafił do szpitala. Artysta schudł 13 kg!
Źródło zdjęć: facebook.com/andrzej.marcysiak

Przebieg choroby uwielbianego gwiazdora disco polo był o tyle ciężki, że musiał być poddany hospitalizacji

Reklama

Popularny artysta ogłosił światu powody swojej przemiany. Są zaskakujące! Żyjemy w trudnych czasach. Wielkimi krokami zbliża się lato, siłownie zamknięte, a o dobrą formę jakoś zadbać trzeba. Niestety historia, którą Wam opisujemy, to nie efekty specjalnej diety cud, lecz skutki pewnego przykrego zdarzenia.

Zobacz również: Popularny gwiazdor disco polo bezlitośnie znokautowali konkurencję, a to wszystko dzięki kobiecie!

Andrzej Marcysiak, to doskonale wszystkim znany gwiazdor disco polo. Jako Andre wylansował masę hitów, spośród których największy sukces przyniosła mu słynna “Aleksandra”. Artysta wydał właśnie swój najnowszy krążek “Żona i mąż”, który znaleźć możecie w dobrych sklepach muzycznych.

Z takich pozytywnych wiadomości należałoby się cieszyć.  Jednak nasz gwiazdor, ostatnich kilku tygodni nie będzie miło wspominał. Andre chudnie w oczach! Fani się martwią. Czy to skutek zbyt intensywnego odchudzania, czy może gwiazdor poważnie choruje?

Reklama

GWIAZDOR DISCO POLO TRAFIŁ DO SZPITALA! SCHUDŁ 13 KG

Okazało się, że Andre zachorował w marcu na koronawirusa. Przebieg jego choroby był o tyle ciężki, że musiał być poddany hospitalizacji. Przyjaciele, fani i cała branża, przesyłali naszemu artyście mnóstwo pozytywnych wiadomości, z życzeniami zdrowia i zapewnieniem o trzymaniu kciuków.

Na szczęście Andre, dzięki ogromnej pracy lekarzy wrócił już do domu. Niestety ta podstępna choroba spowodowała spustoszenie jego organizmu, które skończyło się ogromną utratą wagi. Gwiazdor w krótkim czasie schudł aż 13 kg!

Andrzej pomału odzyskuje apetyt i siły do tworzenia nowych przebojów. Jednak jak sam przyznaje, - nic na siłę, nie zamierza się spieszyć. W końcu najważniejszy jest powrót do pełni zdrowia. A fani? Cieszą się, że ich idol powoli wraca do siebie i grzecznie czekają na kolejne hity od swojego ukochanego gwiazdora!

Zobacz również: Nowa wersja wielkiego hitu Pięknych i Młodych podbija sieć! Ten utwór disco polo kilka lat temu nuciła cała Polska! Jak brzmi teraz?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Plik Andre - Schudł (1).jpg_1..jpg
Plik Andre - Schudł (2).jpg_0..jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: ANDRE & CHILLI - ŻONA I MĄŻ
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiana gwiazda disco polo przywołała swoim strojem lato! Gwiazda odsłoniła przepiękne ciało!
  2. Marcin Miller – Boys przerobił wielki przebój! Co na to fani?! Lawina komentarzy pod nowością!
  3. Piekielnie piękna wokalistka disco polo kusi fanów ponętną figurą! Wygląda jak rasowa modelka!
  4. Uwielbiana wokalistka disco polo sięgnęła po klasykę gatunku! Gwiazda zaśpiewała wielki hit grupy Classic! Jak wyszło?!
  5. Magdalena Narożna wygląda jak anioł! Królowa disco polo zachwyciła wszystkich!
  6. Znana wokalistka disco polo przyłapana w klinice piękności?! Gwiazda poddała się popularnemu zabiegowi!
  7. Znany gwiazdor disco polo zaśpiewał wielki hit Krzysztofa Krawczyka! Jak Wyszło?! Brawurowe wykonanie zachwyciło internautów!
  8. Nadciąga wielka urodzinowa impreza zespołu Bayer Full! Uwielbiani gwiazdorzy disco polo świętują 40-lecie swojego istnienia!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami