Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-29T13:58:00+02:00 Uwielbiany gwiazdor disco polo świętuje jak Robert Lewandowski! Zdjęcie podbija sieć! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/uwielbiany-gwiazdor-disco-polo-jak-robert-lewandowski-pokazal-zdjecie-z-lozka-1598563801.jpg
Reklama

Uwielbiany gwiazdor disco polo świętuje jak Robert Lewandowski! Zdjęcie podbija sieć!

Redakcja , 29 Sierpień 2020  13:58
Uwielbiany gwiazdor disco polo świętuje jak Robert Lewandowski! Zdjęcie podbija sieć!
Źródło zdjęć: instagram.com/luka_rosi/
Reklama

Wokalista disco polo pochwalił się w sieci osiągnięciem, którego może mu pozazdrościć wielu Artystów! Gwiazdor jest jak Robert Lewandowski

Reklama

Zdjęcia, które stają się viralem w sieci często są naśladowane przez innych. Tak jest i tym razem. Gwiazdor disco polo odwzorował zdjęcie wykonane przez Roberta Lewandowskiego, choć dodał na nim coś od siebie! 

Zobacz również: Gwiazdor disco polo na luksusowym jachcie! Widoki zwalają z nóg!

Jeśli jeszcze nie wiecie o kim mowa, to już wyjaśniamy - chodzi o Łukasza Rosińskiego, którego znamy pod pseudonimem Luka Rosi. Młody, ambitny, przystojny i utalentowany Artysta święci od dłuższego czasu triumfy, które motywują go do dalszego działania. Efektami swojej ciężkiej pracy pochwalił się w nietypowy sposób!

Luka Rosi opublikował na swoim fanpage na Facebooku post, który odwzorowuje zdjęcie Roberta Lewandowskiego zamieszczone po wygranym finale Ligi Mistrzów. Piłkarz na zdjęciu leży w łóżku z pucharem Ligi Mistrzów, a Luka Rosi z podwójną platynową płytą oraz złotą płytą! Za co dokładnie Łukasz otrzymał takie wyróżnienia?

Podwójna platynowa płyta przyznana została za singiel "A Ty bądź", a złota za "Winogrona". To ogromne osiągnięcie artystyczne w życiu Łukasza. Gratulujemy mu serdecznie i czekamy na relacje z kolejnych, jeszcze większych sukcesów!

Zobacz również: Obłędna metamorfoza artystki disco polo! Ciężko ją rozpoznać!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Nowość popularnego gwiazdora disco polo, z klubową manierą. Fanom ta propozycja się spodoba!
  2. Rozkosz dla romantyków! Liryczna piosenka od wokalisty disco polo podbija internet. Posłuchajcie!
  3. Co za informacja! Artysta disco polo z dużymi szansami na Telekamerę „Tele Tygodnia”
  4. Upojne ujęcie wokalistki disco polo trafiło do sieci! Piersi „rozrywają” czerwony stanik ślicznej gwiazdy!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej