2019-11-09T07:00:00+01:00 Uwielbiany gwiazdor disco polo pokazał nieznane oblicze! Spełnia się w roli podróżnika! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/uwielbiany-prezenter-disco-polo-zostal-podroznikiem-co-z-kariera-w-telewizji-1572880610.jpg

Uwielbiany gwiazdor disco polo pokazał nieznane oblicze! Spełnia się w roli podróżnika!

Redakcja , 09 Listopad 2019  07:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Uwielbiany gwiazdor disco polo pokazał nieznane oblicze! Spełnia się w roli podróżnika!
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/prezentermarcinkotynski

Chce zobaczyć cały świat. Ostatnio wyruszył tam, gdzie jeszcze go nie było, czyli do Albanii i Macedonii…

Reklama

Nie potrafi długo wytrzymać w jednym miejscu. Ciekawi go to, co nieznane. Szczególnie ten mniej odkryty przez turystów. Dlatego raz na kilka miesięcy z grupą znajomych wyrusza w nowe miejsce.

Zobacz również: To była jedna z ostatnich piosenek! Znany wokalista rezygnuje z rytmów disco polo! Fani w szoku!

– Minęło dziesięć lat od kiedy po raz ostatni podziwiałem bałkańskie krajobrazy. Uznałem, że najwyższa pora odkryć piękno Albanii i Macedonii – mówi nam Marcin Kotyński, który razem z przyjaciółmi przemierzał drogę do wybranych zakątków autobusem i wynajętym samochodem.

– Pochodzę ze wschodnich terenów Polski. W Macedonii czułem się jak w domu, bo kulturowo tamte obszary są bardzo zbliżone do Polski – podkreśla gwiazdor. Niestety, prezenter telewizyjny już na początku swojej wyprawy przekonał się, że zachwyt nad architekturą i pięknem przyrody może mieć zgubne skutki. – Tak się zapatrzyłem, że potknąłem się, upadłem i mocno się poturbowałem – wyjaśnia.

Po przyjemnościach czas na pracę

Zobacz również: Zniewalający uśmiech wokalistki disco polo! Gwiazda inspiruje swoje fanki do zdrowego odżywiania i sportu!

Na szczęście obrażenia nie były ciężkie. Dokończył wycieczkę, a po powrocie do kraju stanął przed kamerą. Jak udało nam się dowiedzieć, Marcin i Edyta Folwarska są zaangażowani w przygotowanie nowego programu o muzyce disco polo. Już niedługo będzie on emitowany na antenie Polsatu. W roli eksperta wystąpi sam Marcin Miller.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Artyści disco polo podbijają sieć premierą! Nowość "Zakochani na maxa" zbiera pochlebne komentarze!
  2. Zenon Martyniuk odświeżył znany przebój z lat 90-tych! To prawdziwy 'biały kruk' disco polo!
  3. Znana wokalistka disco polo w szoku! Etna dostała wyjątkowy prezent od swojej fanki!
  4. Wyjątkowy album znanych gwiazd disco polo trafił właśnie do sprzedaży! Album zawiera ponad 30 utworów!To prawdziwy muzyczny bestseller!
  5. Cudowna premiera Zenona Martyniuka Akcent! Nikt tak nie śpiewa pięknie o miłości jak król disco polo!
  6. Piekielnie piękna wokalistka disco polo kusi fanów ponętną figurą! Wygląda jak rasowa modelka!
  7. Znana wokalistka disco polo przyłapana w klinice piękności?! Gwiazda poddała się popularnemu zabiegowi!
  8. Nowa wersja wielkiego hitu Pięknych i Młodych podbija sieć! Ten utwór disco polo kilka lat temu nuciła cała Polska! Jak brzmi teraz?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami