Reklama


Reklama

Uwielbiany gwiazdor disco polo pokazał nieznane oblicze! Spełnia się w roli podróżnika!

2019-11-09T07:00:00+01:00 Uwielbiany gwiazdor disco polo pokazał nieznane oblicze! Spełnia się w roli podróżnika! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/uwielbiany-prezenter-disco-polo-zostal-podroznikiem-co-z-kariera-w-telewizji-1572880610.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/prezentermarcinkotynski
Reklama


Życie gwiazd

Chce zobaczyć cały świat. Ostatnio wyruszył tam, gdzie jeszcze go nie było, czyli do Albanii i Macedonii…

Reklama

Nie potrafi długo wytrzymać w jednym miejscu. Ciekawi go to, co nieznane. Szczególnie ten mniej odkryty przez turystów. Dlatego raz na kilka miesięcy z grupą znajomych wyrusza w nowe miejsce.

Zobacz również: Nowa miłość Artysty disco polo?! Wszystkiemu winien jest jego brat!

– Minęło dziesięć lat od kiedy po raz ostatni podziwiałem bałkańskie krajobrazy. Uznałem, że najwyższa pora odkryć piękno Albanii i Macedonii – mówi nam Marcin Kotyński, który razem z przyjaciółmi przemierzał drogę do wybranych zakątków autobusem i wynajętym samochodem.

– Pochodzę ze wschodnich terenów Polski. W Macedonii czułem się jak w domu, bo kulturowo tamte obszary są bardzo zbliżone do Polski – podkreśla gwiazdor. Niestety, prezenter telewizyjny już na początku swojej wyprawy przekonał się, że zachwyt nad architekturą i pięknem przyrody może mieć zgubne skutki. – Tak się zapatrzyłem, że potknąłem się, upadłem i mocno się poturbowałem – wyjaśnia.

Po przyjemnościach czas na pracę

Zobacz również: Wokalistka pokazała piersi w pełnym wydaniu. Stanik zsunął się z piersi!

Na szczęście obrażenia nie były ciężkie. Dokończył wycieczkę, a po powrocie do kraju stanął przed kamerą. Jak udało nam się dowiedzieć, Marcin i Edyta Folwarska są zaangażowani w przygotowanie nowego programu o muzyce disco polo. Już niedługo będzie on emitowany na antenie Polsatu. W roli eksperta wystąpi sam Marcin Miller.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Krzysztof Cugowski pogratulował gwieździe disco polo! Paweł Dudek wzruszony!
  2. Gwiazda klipów disco polo w skąpej bieliźnie! Kusy materiał ledwo zakrywa jej intymne miejsca!
  3. Szczere wyznanie Artystki disco polo! Wokalistka opowiedziała o bolesnych doświadczeniach!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.